Girls’ Generation 13. Yıldönümlerini ve Tiffany’nin Doğum Gününü Kutladı

567

Girls ‘Generation üyeleri ve arkadaşları, Tiffany’nin doğum günü için göz alıcı bir parti verdiler ve yaklaşan 13. yıldönümlerini kutlamak için bu partiyi bir fırsata çevirdiler!

Tiffany’nin doğum günü 1 ağustostaydı ve büyük gün için bir parti düzenlendi ve partiye Girls’ Generation’ın birçok üyesinin yanı sıra eski SISTAR üyesi Bora, eski Secret üyesi Hyosung ve başka arkadaşları da katıldı. Girls ‘Generation’ın 13. çıkış yıldönümü 5 ağustosta. Yıldönümü yaklaşırken partide de çıkış yıldönümlerini kutladılar!

Tiffany Instagram’da “Feeling loved” başlığıyla birçok fotoğraf paylaştı. Sooyoung, fotoğrafa Leonardo Dicaprio’yu etiketleyerek komik bir şekilde “lütfen oppa kız kardeşime HBD deyin” yazarak yorum yaptı.

View this post on Instagram

feeling loved.🌹

A post shared by Tiffany Young (@tiffanyyoungofficial) on

Instagram hikâyelerinde Tiffany, Taeyeon, Sunny, Hyoyeon, Yuri, Sooyoung, YoonA, Seohyun, Bora, Hyosung ve Kim Ji Young’u etiketlerken dekore edilmiş bir masanın resmini paylaştı.

Hyoyeon, Tiffany ve Seohyun’ı kendi single şarkısı “Dessert”ın dans meydan okumasına alarak Tiffany’e mutlu bir doğum günü diledi!

Sunny, Tiffany ile sevimli bir fotoğraf paylaştı ve “Şimdi ‘imzamızı’ yapmazsak hayal kırıklığı yaratır ~Tıpkı tutkulu Tiffany’den beklendiği gibi! Sadece doğum gününü değil, aynı zamanda Girls’ Generation’ın 13. yıldönümünü de kutladığınız için inanılmazsınız!! Mutlu olalım Tiffany. #GG4EVA.” yazdı.

Sooyoung, “İş ve insanlar söz konusu olduğunda “yeterli”nin ne olduğunu bilmiyor, bu yüzden her zaman coşkulu olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ne zaman modum düşmüş hissetsem, kapımı kıran ve ‘Cesaretini hisset arkadaşım!’ diye bağırıp içeri giren kişi o. Kendinden çok benim mutlu olmamı diliyor. Cesaretin kırılmasın, benim kızım. Seni hep destekliyorum. #İyi ki doğdun.” yazdı.

Seohyun da partiden fotoğraf paylaştı ve şöyle yazdı: “Tutkulu ve havalı bir insan, her zaman samimi olan bir kişi ve kalbi daha güzelken gülümsediğinde çok güzel olan kişi.” Tiffany’ye “parıldaması mantarlardan daha çabuk yayılan” adını verdi ve “Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim” yazdı. İngilizce, “Seni seviyorum abla” diye ekledi ve şaka yollu bir şekilde fotoğraflarında gözlerinin neden böyle göründüğünü sordu.

Ayrıca doğum günü partisinden ve “Dessert” dans meydan okumasından daha fazla paylaşım yaptı!

View this post on Instagram

언니 생파에서🖤❤

A post shared by SEOHYUN(SEO JU HYUN) (@seojuhyun_s) on

Yuri, “Luv Gorg” ve “En değerli dostlarım,“ Seni seviyorum. Luv Gorg #HBDTiff #801 #805.” yazdı.

View this post on Instagram

Luv 🥀Gorg..

A post shared by ʏᴜʀɪ ᴋᴡᴏɴ (@yulyulk) on

Taeyeon da partiden kendi fotoğraflarını yayınladı ve “Ağustos” yazdı.

View this post on Instagram

8월

A post shared by TaeYeon (@taeyeon_ss) on

Doğum günün kutlu olsun Tiffany! Ve yıldönümünüz kutlu olsun, Girls’ Generation!