Girls’ Generation Taeyeon, Hayranlarını Düşününce Duygusallaşıyormuş

611

Girls’ Generation Taeyeon “1st Look” dergisinin çekimlerinde ortalığı yaktı!

Fotopraf çekimiyle beraber yapılan röportajda Taeyeon’a günlük hayatında ne yapmayı sevdiği soruldu. “Canım sıkıldıysa ve yapacak özel bir şeyim yoksa makyaj malzemeleri dükkânına gidip orada eğlenmeyi severim. Yeni çıkan ürünlere bakarım, örnekleri denerim, bazılarını da evde test etmek için alırım. Stresimi atma yollarımdan biri bu.” dedi.

Taeyeon ayrıca “Çok büyük bir değişimden geçerken bunu kendim yapmak isterim. Fotoğraf çekiminde çalışırken kendi alanlarında uzman olan insanların fikirlerini özellikle alarak onlarla beraber çalışıp iyi şeyler ortaya çıkarmak isterim. Bu süreçte daha önce bilmediğim yeni şeyler öğrenirim. Bugünkü fotoğraf çekiminde de anlamlı bulduğum şey bu zaten.” diye açıkladı.

Taeyeon’a sürekli başarı elde etmek için bu yolda yürümesini sağlayan motivasyonunun ne olduğu soruldu. Taeyeon şöyle cevap verdi: “Hayranlarımı düşündüğümde, tuhaf bir şekilde duygularım boğazımda düğümleniyor. Sözlere dökemediğim, minnet gibi, hüzün gibi karmakarışık duygular hissediyorum. Bu hisler yüzünden çok duygulanıyorum ve onları görünce nutkum tutuluyor. Hayranlarımız, tereddüt etmeden bizimle ilgilendiği için, bizleri sevdiği için ve her zaman yanımızda oldukları için onlara minnettarım.”

Taeyeon’un röportajı ve tüm fotoğrafları “1st Look”un gelecek sayısında yer alacak.