Girls’ Generation Üyelerinin Son Etkileşimleri Hayranlarını Duygulandırdı

1472

Tiffany, Sooyoung ve Seohyun’un SM Entertainment’tan ayrılmasından bu yana neredeyse 1.5 yıl geçti. O zamandan beri, Girls’ Generation üyeleri bireysel kariyerlerine odaklandı.

Birlikte daha az zaman harcamalarına rağmen, son zamanlarda yapılan bir mini buluşma bütün SONE’leri duygulandırdı.

Sooyoung, en son oynadığı film olan “Memories Of A Dead End” için galadaydı. Her ne kadar tüm üyeler yoğun programları ile meşgul olsalar da, Seohyun, Taeyeon, Hyoyeon ve Tiffany, Sooyoung’u galada desteklemek için zaman ayırdı!

Üyeler, çektikleri grup fotoğraflarını, Girls’ Generation’ın sonsuza dek süreceğini belirtmek için hayranlar arasında yaygın olarak kullanılan “#GG4EVA” etiketiyle Instagram’a yüklediler!

Uzun bir süreden sonra gerçekleşen bu mini buluşmada üyelerin çoğu bir araya gelebildiğinden hayranlar gözyaşlarına boğuldu!

Sunny, Yoona ve Yuri fotoğraflarda olmamasına rağmen hayranlar kızlar arasındaki bağın güçlü olduğunu biliyor! Yoona geçenlerde, üyelerin her zaman birbirlerine güvendiklerini ve “Hepimiz birbirimize sahibiz.” demişti.

Üyeler her zaman birbirlerini desteklemek için zaman ayırıyorlar. Yoona ayrıca Taeyeon’un geri dönüş konserinde Taeyeon ile bir araya geldi!

Tüm bunlar Girls’ Generation’ın asla ayrılmayacağını kanıtlıyor!