Girls’ Generation’dan Seohyun’un GQ Korea Röportajı

1173

Girls’ Generation’dan Seohyun yakın zamanda bir fotoğraf çekimine katıldı ve oyunculuk kariyeri, stresle nasıl başa çıktığını ve daha fazlası hakkında konuşmak için GQ Korea ile röportaj yaptı.

Röportaj sırasında Seohyun’a 12 yıl önce ilk kez sahneye çıkmasından bu yana herhangi bir sorun yaşamadan duruşunu nasıl koruduğu soruldu. “Genç yaşımdan beri kendime, ‘Girls’ Generation’ın en genç üyesisin. Bu adı lekeleyecek hiçbir şey yapma.’ dedim. Ben bu tür bir insanım, bu yüzden bu kuralları korumam gerekiyor.” dedi.

Seohyun, “Ancak kendime bu kadar katı kurallar koymadan işleri kendi başıma yapabileceğimi öğrendiğimde gerginliğin yavaş yavaş bana yük olmaktan çıktığını fark ettim.” dedi.

Stresle nasıl başa çıktığı sorulduğunda Seohyun, “Boks makinesiyle oynuyorum veya atış talimi yaparım. Üstü açık arabalarda da hızlı sürüş yapmayı seviyorum. Yaşlanınca bile bunu yapmaya devam etmek istiyorum.” dedi. “Şimdi hayatı başkalarının ne dediğini önemsemeden istediğim gibi yaşıyorum. Arabanın üstünü açık olarak kullanıyorum insanlar beni tanısa ne olacak? Kendimi ve ihtiyaçlarımı daha fazla önemsiyorum.” diyerek ekledi.

Seohyun ayrıca Jeon Do Yeon ve Kim Hye Soo gibi bir aktris olarak büyüme arzusunu paylaştı. “Gerçekten çalışmak istiyorum. Ancak, Namoo Actors ile sözleşme imzaladığımdan bu yana ilk projem olacağı için seçimlerime çok dikkat ediyorum. Benim olan bu yepyeni dünya ile tanıştım. Hem insan olan Seo Ju Hyun’a hem de kendim hakkında yeni şeyler keşfetmeye devam ederken oyuncu ve şarkıcı Seohyun’a bakmak istiyorum. ” dedi.