Girls’ Generation’dan Sooyoung ve Kang Tae Oh “Run On” Posterlerinde Çok Samimi Görünüyorlar

328

JTBC, yaklaşan dizisi “Run On”da oyuncu kadrosunun yeni karakter posterlerini yayınladı!

“Run On” bireysel dünyalarında yaşadıktan sonra kendi dilleri aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurmaya çalışan insanların hikâyesiyle karşımıza çıkıyor. Dizi, hayat değiştiren bir olaydan sonra emekli olan ve bir spor menajeri olan eski atletizm sporcusu Ki Sun Kyum (Im Siwan) ile film çevirmeni Oh Mi Joo’nun (Shin Se Kyung) hikâyesini anlatıyor .

Yeni afişlerde Girls’ Generation’dan Sooyoung ve Kang Tae Oh yer alıyor. Sooyoung, Seomyung Group’un tek çocuğu olan ancak kadın olduğu için halefler sıralamasında aşağı itilen spor menajeri CEO’su Seo Dan Ah’ı oynuyor. Kang Tae Oh, yakışıklı, kibar ve çekici bir popüler sanat öğrencisi olan Lee Young Hwa’yı canlandırıyor.

Seo Dan Ah posterinde, bir tablonun yanındaki pencere pervazına otururken sakin ve kendinden emin bir şekilde gülümsüyor. Posterde “Başarısız olmanın tek yolunun denememek olduğunu düşünen bir kadın” yazıyor ve bu hırslı kişiliğini yansıtıyor. Spor ajansındaki üst düzey pozisyonundan ve zengin geçmişinden memnun olmayan Seo Dan Ah, daha da yüksek hedeflere ulaşmak için durmaksızın çalışan bir tip.

Lee Young Hwa posterinde sanat malzemeleri arasında otururken boyayla lekelenmiş bir önlük takıyor, yüzünde parlak bir gülümseme var. Posterde “Duygularını kontrol etmenin imkânsız olduğunu düşünen bir adam” yazıyor. Bu saf zihniyet, ona Seo Dan Ah’a yaklaşırken açık sözlü olma cesaretini veren şey. Tatlı ve sıcak kişiliği de yumuşak görünümüne yansıyor.

Dizinin yapım ekibinin yorumu ise şöyle: “Bu karakter posterlerindeki kilit nokta onların bakış açıları. Seo Dan Ah, pencere kenarında oturuyor ve ona bakan Lee Young Hwa’yı gözlemliyor. Bakışlarının buluşacağı anı hayal etmeye çalışırsanız, ikilinin romantizm hikâyesinin nasıl olacağını az çok bilebilirsiniz. Lütfen bu kış kalbinizi sıcak tutacak romantizmi dört gözle bekleyin.”

“Run On” 16 aralıkta Kore saatiyle saatiyle 21.30’da başlayacak.