Gizililik

Gizlilik Politikamız

Gizlilik

Asyarazzi, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini, bağlantı tarihi, saati ve erişilen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler sistem güvenliği, olası kullanıcı sorunlarının çözümünde önemli bilgiler olup, kullanıcının kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

Yaptığınız yorumlarda verdiğiniz kişisel bilgiler, üçüncü şahıs ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, kişisel bilgilerinizi vermek tamamıyla gönüllü olarak yaptığınız bir davranış olur ve Asyarazzi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, var olan yasalar çerçevesinde, devlet organları yasadışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca devlet organlarına teslim edilebilir.

Güvenlik

Asyarazzi kendi sistemlerinin güvenliği için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir.

Asyarazzi olarak, hem sitemizin hem de üyelerimizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle, sistemimizde düzenli olarak güvenlik testleri yapmakta ve herhangi bir güvenlik açığına izin vermemekteyiz.

Katılın

Haberlere yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve haberleri oylamaktan kaçınmayın.