Godfrey Gao’nun “We Are All Alone” Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

2198

Godfrey Gao geçen yıl kasım ayında ani kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Böyle bir olayın olduğuna inanmak zor olsa da kaybının ardından son dizisi “We Are All Alone”nın yeni fragmanı yayınlandı. Godfrey heyecanlanmamız için yeterli bir neden değilmiş gibi, aynı zamanda Qin Lan, yükselen yetenek Wang Ziyi ve efsanevi aktris Kara Wai da dizide yer alıyor.

Bu dizi bir sürü ilişki ve dostluk barındıran heyecanlı bir kariyer dizisi gibi görünüyor. Ve tabii meleğimiz Godfrey, kahramanımızla paylaşmak için merhametli ve sevgi dolu bir kalbe sahip olan birisini canlandırıyor.

Qin Lan, müşterilerini ve kariyerini iletmek için her şeyi yapmaya istekli, acımasız bir ajan olarak rol alıyor. Wang Ziyi, bu dizi yayınlandığında yetenekli bir pop idolü karakteri ile yaz aşkımız olabilir. Sevgili Godfrey parlak bir avukat rolü üstlenecek. Fragmanda Godfrey’in ajana olan sevgisi ile ahlakı, yasayı ve düzeni sağlama sorumluluğu arasında kaldığına dair bir ipucu var.

Diğer karakterlerin de skandallar, popülerlik kaybı veya kişisel zorluklar olsun, yüzleşmeleri ve çözmeleri gereken kendi sorunları olacaktır. Godfrey kalbimizde çok özel bir yere sahip, ancak dizi hepimizi heyecanlandıracak gibi görünüyor! Bu dizi sadece dünyaya gösterdiği tüm nezaket ve sevgi için Godfrey’i hatırlamak için mükemmel bir şans değil aynı zamanda izleyiciye eğlence endüstrisine içeriden bakma fırsatı da sağlayacak..