Gong Seung Yeon ve Lee Hee Joon Beraber Bir Filmde Oynayabilir

824

14 temmuzda Gong Seung Yeon ve Lee Hee Joon’un ajansları oyuncuların “Handsome Guys” adlı gerilim filmi için teklif aldıklarını ve filmde oynamayı düşündüklerini doğruladı. Filmin yönetmeni ise Nam Dong Hyeop.

Xportsnews’in doğrulanmamış haberine göre, film Gangwon Eyaleti’ndeki dağ evindeki kötü bir ruhun sahip olduğu bir kadının ve bunu durdurmaya çalışan bir rahibin hikâyesi ile başlıyor. 66 yıl altı ay sonra, yakın arkadaşlar Sang Goo ve Jae Pil evi satın alır ve Mi Na da bir yolculuktan sonra onlarla buluşur. Film, grubun başına gelen korkunç şeylerler ilerliyor ve filmin “şeytani” keçi başlı figür Baphomet hakkında olduğu belirtiliyor.

Sang Goo karakteri korkutucu görünen ama gerçekten naif bir adam. Arkadaşı Jae Pil dışarıdan sert görünen ama aslında sıcak bir adam. Zengin ailelerden gelenlerin aksine, Mi Na kırsal kesimde normal bir evde büyümüş bir kadın ve eksantrik olarak tanımlanabilir.

Gong Seung Yeon yakın zamanda “Flower Crew: Joseon Marriage Agency” ve “Are You Human Too?” da yer aldı.

Lee Hee Joon ise “Miss Baek” ve “A Special Lady” filmlerinde “Mistress” ve “The Legend of the Blue Sea” dizilerinde oynadı.