Gong Yoo’nun Kişisel Antrenörü Oyuncunun Fiziğinden Bahsetti ve En İyisi Olarak Onu Seçti

1394

Antrenörü Gong Yoo’nun çok harika bir vücudu olduğunu söyledi.

3 ağustosta ‘allure Korea’, ünlülerin sağlık rutinini ortaya çıkaran bir seri olan ‘Allure Fit’in yeni bir bölümünü yayınladı. Bölüm için, kişisel antrenörü Gong Yoo hakkında konuştu. Gong Yoo hakkında şu yorumu yaptı, “O havalı. O çok havalı. Onu gerçek hayatta gördüğünüzde daha havalı. Şaka yapmıyorum. O en iyisi.” dedi.

Röportajda antirenör, Gong Yoo’nun neredeyse her gün spor salonuna geldiğini açıkladı. “Gong Yoo her gün spor salonuna geldi ve mola zamanları da dahil olmak üzere her gelişinde yaklaşık 3 saat geçiriyor. Seans başına yaklaşık 2 saat çalışıyor.” dedi.

Antirenör daha sonra Gong Yoo’nun egzersiz yaparken nasıl büyük bir motivasyona sahip olduğu hakkında konuştu. “Onu durdurmam gereken zamanlar oldu. Ona ‘Hyung, sen ünlüsün’ dedim. Bence çalışma şekli bir projesi olup olmamasına göre değişiyor, projesi yokken toparlanmayı seviyor ama bir projesi olduğunda karakterlerine uyacak bir fizik yapmak için çalışıyor.” dedi.

Videoda, kişisel antrenör düzgün bir şekilde çalışmak için ipuçları ve püf noktaları da gösteriyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz.