Hayranlar Dilraba’nın Yeni Dizi Posterleri Yayınlandıktan Sonra Öfkeliler

3276

Dilraba hayranları, yeni dizisinin tüm tanıtım etkinliklerini hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak askıya alma kararı aldı.

Dilraba Dilmurat’ın önünde zor bir durum var. Bir yandan, Johnny Huang ile uzun süredir beklenen dizisi “Love Advanced Customization”ın nihayet mayıs ayında Hunan Television’da yayınlanacağı açıklandı. Öte yandan hayranları, Dilraba’nın tanıtımlarının iyi yapılmaması nedeniyle diziyle ilgili tüm tanıtım etkinliklerini askıya alma kararı aldı.

Romantik dizi geçen yıl tamamlanmıştı ve “Serenade of Peaceful Joy”un mevcut zaman aralığının yerini almaya çalışarak dizi zaten zor bir başlangıç yapacak. Görünüşe göre Dilraba, çekimin başlangıcında en iyi şekilde tanıtılacağı sözünü alırken yapım ekibi o zamandan beri tanıtımları belirsiz hâle getirdi ve hayranlarının Dilraba adına öfkelenmesine neden oldu.

23 nisanda Weibo üzerinden Dilraba’nın hayran klübü tarafından yayınlanan açıklamada, prodüksiyon ekibine baskı yapıldı. Dolayısıyla yapım ekibi net bir cevap vermezse (tanıtımlarla ilgili olarak), Dilraba hayran klübü artık “Love Advanced Customization”un tanıtımında yer almayacaklarını belirtti. Kulüp “Sonsuza kadar Dilbara’yı destekleyeceğiz ve Dilbara’nın hayranları olarak birlikte olacağız.” dedi.

Bu ifade, “Love Advanced Customization”‘ın yapımcısı Xu Li’nin Weibo hesabındaki tüm önde gelen oyuncularla Johnny Huang, Dilbara Dilmurat, Zhang Xinyu, Yi Daqian, Hu Bing, Zhang Doudou, Wang Yiming, ve Cai Guangtai’yi içeren bir kolaj yayınladıktan sonra geldi. Dilraba, kolajdaki ilk resimlerden biri iken, hayranlar Dilraba’nın tanıtımlarının en iyi şekilde yapılmadığını savundu. Bu hamle, tanıtım afişinde başrolleri ön plana çıkarmayan ve bunun yerine tek tek posterler hazırlayarak tanıtım tartışmasını atlamaya çalışan yapım ekibinin hatası olarak yorumlanabilir.

Dilraba’nın yeni dizisini çevreleyen tüm bu drama hakkında ne hissettiği belli değil ama şimdiye kadar sessiz kaldı belki de tüm karmaşadan uzak durmayı tercih etti.