Hayranlar Ne Derse Desin, Yang Yang ve Dilireba’nın Dizisi Resmen Posterle Açıklandı!

2037

Yang Yang ve Dilraba Dilmurat’ın “You Are My Glory” dizisinde başrol oynayacakları haberleri gelince ikilinin hayranlarının bir kısmı heyecanlanmış bir kısmı da Yang Yang’ın hep aynı tarzda dizilerde oynamasını eleştirmişti. Bu konudaki haberimizi şuradan okuyabilirsiniz: https://www.asyarazzi.com/yang-yang-ve-dilraba-dilmuratin-dizisi-hayranlarin-tepkileri-nedeniyle-beklemeye-alindi/ Ancak hayranların olumsuz tepkilerine rağmen Yang Yang ve Dilraba Dilmurat’ın “You Are My Glory” dizisi posterini yayınladı ve böylece resmen açıklanmış oldu.

Gu Man’ın aynı adlı romanına dayanan dizide romantik bir aşk hikâyesini izleyeceğiz. Ünlü bir kadın uzun süredir sevdiği, uzaya deli olan, okuduğu okuldan üst sınıfı olan bir adamla internetteki bir oyunda tekrar karşılaşır ve maceraları böyle başlar.

Yang Yang ayrıca “You Are My Glory” dizisinde Yu Tu karakterini oynayacağı açıklanınca hayranları için bir video yayınladı ve hayranlarına “Benimle yıldızlerı görmek ister misiniz?” diye sordu? Ne dersiniz? İster misiniz?