Hit Tayvan Dizisi “Someday or One Day”’in Kore Uyarlaması Yapılacak

311

Tayvan Dizisi “Someday or One Day” Asya’da büyük bir hit oldu. Dizinin, erkek başrolleri Greg Hsu ve Patrick Shih uluslararası alanda tanınır oldu. Dizi, Güney Kore’de de özel bir hit oldu. Dizinin yanı sıra 831’in söylediği “Miss You 3000” adlı tema şarkısı, Liu Yuxin ve Karry Wang gibi ünlülerin birçok cover ve performans sergilemesine yol açtı ve Çin’de büyük bir hit oldu. Şarkı aynı zamanda K-Pop grubundan NU’EST Minhyun tarafından da seslendirildi.

NU’EST’ten Minhyun, 9 ağustosta doğum gününde “Someday Or One Day”in OST’sinden 831’in “Miss You 3000” şarkısını seslendirdi. SOOD’da “Mo Junjie”ni oynayan Patrick Shih, Minhyun’a mutlu yıllar diledi. Minhyun, “Sana da mutlu yıllar, sınıf arkadaşı.” yanıtını verdi.

22 şubatta Kore medyası “Someday or One Day”in Kore uyarlaması olacağını bildirdi. Kore yayın istasyonları arasında diziyi yeniden yapmak için telif hakları için yoğun bir mücadele olduğu bildirildi. Sonunda, dizi npioe ve Lian Contents tarafından ortaklaşa yapılacak.

Pek çok Çinli hayran, hayallerindeki dizi kadrosu için yorum bıraktı ve kısa süre önce terhis olan Lee Jong-suk’u, “Li Ziwei” rolünde düşündüler. Patrick Shih’e çok benzediğini düşündükleri için Park Seo-joon, Çinli hayranlar arasında ikinci erkek başrol “Mo Junjie”yi oynamak için favori olarak seçildi. Alice Ko’nun “Huang Yuxuan”ına gelince, birçok Çinli hayran IU’nun ve Park Shin-hye’nin rolü canlandırmasını istedi.

831’in “Miss You 3000” OST’sini aşağıdan dinleyebilirsiniz: