Huang Xiao Ming, Boyu Hakkındaki Gerçeği Açıkladı

1183

Huang Xiao Ming her zaman iyi görünümüyle biliniyordu, ancak boy uzunluğu hep tartışmaya açıktı. Genel profilinde, boyu 1.79 olarak listeniyor. Bununla birlikte, birçok internet kullanıcısı ayakkabılarının yükseltilmiş tabanlı olduğuna inanıyor, çünkü boyları 1.75 olarak bilinen diğer erkek ünlülerle aynı boyda görünüyor. Benzer boya sahip ancak daha yapılı başka bir ünlünün yanında dururken, Xiao Ming daha küçük ve daha kısa görünüyor.

İnternet kullanıcıları ayrıca Xiao Ming’in ayakkabılarının tuhaf, kemerli bir şekle sahip olduğunu fark ettiler. Ayakkabı ayağına olmayacak gibi küçük görünüyor ve iç taban üstte şişkin duruyor. Yakın zamanda yeni dizisi  “Winter Begonia”yı tanıtmak için yaptığı röportajda, Xiao Ming sonunda gizemi çözdü. Şov, hayranların sorularını göndermelerini sağladı ve en çok sorulan soru boyuyla ilgiliydi. Bir hayran cesurca, “Ayakkabılarınızın iç tabanları kaç santimetre?” diye sordu. Xiao Ming hiç alınmadı ve soruyu açıkça yanıtladı: “Daha önce “The White Haired Witch of Lunar Kingdom” filmini çekerken ayağımı yaralamıştım ve altı metal çivi takılmıştı, bu yüzden ayak tabanım normalden çok daha geniş. Daha geniş ayakkabılara ihtiyacım var yoksa ayağım sığmıyor.” dedi.

Bahsettiği filmde bir iple bağlandığı sahne çekiliyordu ve yüksek bir seviyeden düştü. Sol ayağında kırık vardı ve sağ dizinden de yaralandı. Daha sonra Weibo’da iyileşen ayaklarının bir fotoğrafını paylaştı ve ayağının kemeri çok belirgindi.

Xiao Ming, izleyicilere rahat ayakkabıları nerede bulabileceğini de sordu. “Sol ayağım için özel ayakkabı sipariş ediyorum. Yaralanma *hiperplaziye yol açtı, bu yüzden ayağımın üst kısmı büyüdü ve birçok ayakkabı bana rahatsızlık veriyor. Aynı sorunla karşılaşan izleyiciler, ayağınızı rahat ettiren ayakkabıları nerede bulabilirim? ”

(*Hiperplazi: Ya da hipergenezis bir doku ya da organın büyüklüğünün hücrelerinin sayısındaki artış sebebiyle artmasıdır.)