Huang Xiaoming’in “Game Changer” Dizisinin Yeni Fragmanı Çıktı

563

Huang Xiaoming’in yakında yayınlanacak olan dizisi “Game Changer”ın tam anlamıyla bir oyun değiştirici (dizinin adının anlamı) olması bekleniyor.

Youku tarafından yapılan Game Changer, bir dizi gerçek olaya dayanıyor. Dizide bir adamın halkla ilişkiler kâbusunun üstesinden gelip toplumu nasıl uyuttuğu anlatılıyor. Dizide ayrıca Cai Wenjing, Tan Zhuo, Zhang Bo ve Tayvanlı aktör Lin Yo Wei de rol alıyor.

Çin eğlence pazarına idol dizileri ve idol ünlülerinin hâkim olduğu bir zamanda “Game Changer”, internet kullanıcıları tarafından birkaç farklı şekilde “güvenilir dizi” olarak karşılanıyor. Senaristi Cao Xueping olan dizi halka ilişkiler ekiplerinin kötü tanıtımının üstesinden gelmek için teste tabi tutulduğu gerçek hikâyeye dayanıyor. Bu tür hikâyeler, aile içi istismar ve cinsiyet eşitsizliği içeren vakaları içerir. Bu konularla “Game Changer”ın izleyicilerin dikkatini çekmesi bekleniyor.

Dizi aynı zamanda “Winter Begonia” ve “Story of Yanxi Palace”i de yöneten Hui Kaidong tarafından yönetiliyor. “Game Changer”, Hui ve Huang’ın Winter Begonya’dan bu yana ikinci iş birliği olacak.

Fragmana aşağıdan göz atın: