Huang Zitao, “CHUANG 2020” Yarışmacısı Xu Yiyang’a Aşk İtirafında Bulunduğunu Reddetti

1639

Tencent’in “CHUANG 2020”sini takip ediyorsanız, Huang Zitao’nun her zaman yarışmacı Xu Yiyang’i desteklediğini fark etmişsinizdir. Çünkü Xu Yiyang, Tao’nun kendi şirketi “L. Tao Entertainment”a bağlı bir sanatçıdır. 21 haziranda yayınlanan 8. bölümün 2. kısmında, yarışmacıların deneyimli üst düzey bir erkek sanatçı ile iş birliği yapması gerekiyordu. Xu Yiyang, Tayvanlı aktör Patrick Shih’in yer aldığı grubu “Miss Freak”in merkeziydi. Xu Yiyang’ın saçları iki yandan bağlanmıştı. Bu saç modeli yüzünden, internet kullanıcıları Huang Zitao’nun son zamanlarda yazdığı bir yazının Xu Yiyang’a bir aşk itirafı olduğunu düşündü.

11 haziranda Huang Zitao, kendisi ve saçlarını iki yandan bağlamış bir kadını içeren iki anime karakterinin yer aldığı bir hayranının resmini paylaşmıştı. O yazının altına bir yorum bıraktı: “Sabah. Aslında, daha yakın oturabilseydik ve sarılsaydık sorun olmazdı. Şu anda iyi, sadece mesafe biraz uzak.” Bu yazı nedeniyle, internet kullanıcıları hayran çizimi resimdeki kızı aslında Xu Yiyang’ın “Miss Freak”den “Rin Tohsaka”ya benzediğini fark ettiler. Huang Zitao ve Xu Yiyang’ın çift olduğu hakkındaki söylentiler bu spekülasyonlar sonucunda büyük bir olay olmaya başladı.

22 haziranda Huang Zitao yeni şarkısı “Ice Cream”i yayınladı. Söylentilere cevap verdi: “Yeni bir şarkı yayınlamak benim için çok zor… Yapamam bile… Kardeşim, resimdeki kıza “Rin”değil “Ishtar” deniyor. Önce anlayın sonra beni rahatsız edin. Kimin kim olduğunu bile bilmiyorsunuz. Bu çoğunların çıkardığı kargaşa değil de nedir? Sizce “Ishtar” nasıl hissedecek? Üzgün olacak, tamam mı? Hangi kız daha önce saçlarını iki yandna bağlamadı?”

Daha sonra, L. Tao Entertainment söylentileri yalanladı:”Huang Zitao, L. Tao Entertainment’ın başkanı Tao’dur. Xu Yiyang, L. Tao Entertainment’ın sözleşmeli sanatçıdır. Hepsi bu. Ayrıca L. Tao Entertainment’a dikkat ettiği için herkese teşekkür ediyoruz.”