Huang Zitao, Hayranlarına Kendisine “Koca” Diye Seslenmemelerini Söyledi

2300

Huang Zitao  ve akıl hocalarının geri kalanı şu anda, “Produce 101”in Çin versiyonu olan  “Produce Camp 2020”in önümüzdeki üçüncü sezonu için çekim yapıyor. Çekimler sırasında yarışmacılar ve akıl hocalarının sızdırılmış birçok resmi vardı. Huang Zitao eğlenceye katılmaya karar verdi ve kendisi “sızdırılmış” fotoğrafını yayınladı.

16 nisanda Huang Zitao, “Günaydın” başlığıyla bu resimleri Weibo’da paylaştı. Hayranlar hemen ona iltifat eden yorumlar bıraktılar ve “Eğitmen Huang, günaydın.” yazdılar. Bu yorumları gördükten sonra, Huang Zitao hayranlara cevap verdi ve “Bana eğitmen demeyin, çok tanıdık gelmedi.” dedi. Sonra hayranları yorumları değiştirdi ve ona “koca” yazmaya başladı. Huang Zitao da “Koca çok fazla. Bana didi (küçük erkek kardeş) denebilir. Ben didi olmaya hazırım.” yorumunda bulundu.

Huang Zitao’nun kendi yönetim şirketi L. TAO Entertainment, ertesi gün eğlenceye katıldı. Şirketinin resmi Weibo’su bu GIF’in başlığını şöyle yazdı: “İyi geceler, küçük başkan Tao. Didi (değil)”. Huang Zitao yeniden yorum bıraktı ve şöyle dedi, “Şimdi bana sadece iyi geceler diyorsun, saat kaç? Yolda sıkışıp kaldım ve şu an otele geri dönemem. Çok kötü bir moddayım.”

L.TAO Entertainment’ın sanatçısı Xu Yiyang, “Produce Camp 2020”de bir yarışmacı. Eskiden ise SM Entertainment’te stajyerdi.