Hwang In Yeob, İlk Başrolünü Oynaması, İnsanlar Üzerindeki Yanlış İzlenimleri ve Birçok Konu Hakkında Konuştu

362

Cosmopolitan dergisi için yakın zamanda yapılan bir röportaj ve fotoğraf çekimlerinde, Hwang In Yeob yeni dizisi “True Beauty” ve daha fazlası hakkındaki düşüncelerini paylaştı!

Yükselen yıldız şu anda tvN’in aynı isimli popüler webtoon uyarlaması “True Beauty”de asi liseli Han Seo Jun rolüyle başrolde. Bu dizide Hwang In Yeob ilk kez başrol oynuyor ve oyuncu yılmadan meydan okuyarak yükselişe geçti.

Webtoon hayranları arasında inanılmaz derecede popüler olan ve sevilen karakteri üstlenmeye hazırlanırken Hwang In Yeob, Han Seo Jun’un canlandırmasını olabildiğince orijinaline sadık kalmak için düşünebildiği her şeyi yaptığını paylaştı.

Hwang In Yeob, “İzleyicilere elimden gelen en iyi Seo Jun performansını gösterebilmek için elimden gelen her şeyi yapmayı planlıyorum. Seo Jun rolünü oynamaya başlamadan önce hayatımda bir kez bile motosiklete binmemiştim, ancak role hazırlanmak için ehliyet bile aldım ve aksiyon sahnelerini daha iyi çekebilmek için kendi başıma aksiyon okuluna gittim. Orijinal webtoon’daki Seo Jun karakterini sevdikleri için diziyi dört gözle bekleyen insanları tatmin etmek için bunları yapmam gerektiğini düşündüm.” dedi. Karaktere olan derin sevgisini ve Han Seo Jun’un hayranlarına duyduğu saygıyı ifade ederek sözlerine devam etti. “Kişisel olarak tatmin olmuş hissetmek benim için güzel ama bence en önemli şey herkesi tatmin etmek. İşte bu yüzden bu tür çabalar göstermemin gerekli olduğunu düşündüm ve Han Seo Jun’un karakterini çok önemsiyorum.”

“True Beauty”de Han Seo Jun, dışarıdan soğuk kalpli kötü bir çocuğa benziyor ancak içten şaşırtıcı derecede sıcak bir kalbe sahip birisi. Hwang In Yeob, gerçek hayatında da görünüşüne dayanarak kişiliği hakkında yanlış varsayımlar yapan insanların engeliyle karşı karşıya kalmış.

“Gözlerimin şekli çoğu zaman başkalarının yanlışlıkla soğuk bir kişiliğe sahip olduğumu varsaymasına neden oluyor ama gülümsediğimde tamamen farklı görünüyorum. Ve dürüst olmak gerekirse, gerçek hayatta çok gülümsüyorum ve şakalaşıyorum.”

Hwang In Yeob, “Ben daha gençken çok içe kapanıktım ve duygularımı doğru bir şekilde ifade etmekte iyi değildim, bu da bazen yanlış anlamalara yol açıyordu. Ama aktör olarak çalışmaya başladığımda, yavaş yavaş kendimi başkalarına göstermenin zor olmadığını anlamaya başladım. Bu yüzden şimdi kendimi dürüstçe ifade etmek için çaba sarf ediyorum.” dedi.

30 yaşında (Kore yaşına göre) bir lise öğrencisini oynamaya ilişkin düşüncelerine gelince, Hwang In Yeob, “Yaklaşık 10 yıldır ilk kez tekrar bir okul üniforması giyiyorum. Bu tür bir deneyime ne zaman tekrar sahip olacağım? Yaşımla ilgili baskı hissedebiliyordum ama yönetmen bana güvendiği için bana bu rolü bana verdi, bu yüzden rolümle eğleniyorum. Kendimi üniforma giyerken görmeye gittikçe daha fazla alışıyorum.”

Zorlu çekim programına rağmen, Hwang In Yeob alçakgönüllülükle böyle bir fırsat verildiği için duyduğu minnettarlığın onu enerjik tutmak için fazlasıyla yeterli olduğunu paylaştı.

Oyuncu, “Yeterince uyuyamasam bile yapmak istediğim işi yaparken sadece yorgun hissetmek çok mutluluk verici bir lütuf. Alarmımı çalar çalmaz kapatırdım ama bugünlerde sabah kalkmak benim için gerçekten çok kolay. Şu anda o kadar mutluyum ki yorgun olduğumu neredeyse hiç hissetmiyorum.” dedi.

Hwang In Yeob, “Biraz geç çıkış yaptım ama şimdi yapmak istediğim oyunculuk işini yapabiliyorum, bu yüzden daha da sıkı çalışmalıyım. Şu anda her an benim için son derece değerli.” dedi.

Son olarak, gelecekte ne tür bir oyuncu olmayı umduğu sorulduğunda Hwang In Yeob, “İnsanların dört gözle beklediği bir oyuncu. Annemle ve babamla dizi ya da filmlerin fragmanını gördüğümde ve ‘Bu oyuncu bunda var. Ne olursa olsun izleriz.” diyorduk. İnsanların dört gözle beklediği ve diğer oyuncuların güvenebileceği bir oyuncu olabilirsem, beni daha mutlu edecek bir şey olamaz. Umarım insanların ‘Hwang In Yeob’un bu işin içinde olduğunu duydum.’ dediği bir an olur. Bunu dört gözle bekliyorum.” dedi.

Hwang In Yeop hakkındaki önceki haberimize buradan ulaşabilirsiniz: “True Beauty” İle Dikkatleri Üzerine Çeken Hwang In Yeop Hakkında Bilmeniz Gerekenler