Hyun Bin “Severe Trauma Center: Golden Hour”da Bir Doktoru Oynayabilir

632

Güney Koreli yıldız Hyun Bin kısa süre önce 7. APAN Yıldız Ödüllerinde çok sevilen “Crash Landing On You”daki performansıyla büyük ödülü kazandı. Bir Kuzey Kore ordu komutanı rolüyle sevilen aktörün hayranları, oyuncunun yakında çıkacak webtoon’dan uyarlanan tıp dizisi “Severe Trauma Center: Golden Hour”da bir doktoru oynayacağını umuyorlar. Oyuncu kadrosuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da hayranlar onu başka bir üniforma içinde görmeye hevesli.

“Severe Trauma Center: Golden Hour” en iyi cerrah Baek Kang Hyuk’un hikâyesini anlatıyor. Baek Kang Hyuk huysuz bir “çılgın köpek” olarak tanımlansa da doktor olarak çok güçlü bir görev duygusuna sahiptir. Bir yandan travmatik yoğun bakım merkezini canlandırmaya çalışırken bir yandan da olabildiğince çok insanı kurtarmaya çalışır.

Hyun Bin’in dizide Kang Hyuk’u oynayacağı söylentileri, Koreli internet kullanıcılarının Hyun Bin’in adının ve dizinin başlığının altında bir soru işareti bulunan yaklaşan dizi programının ekran görüntülerini yayınladıktan sonra yayıldı. Gönderi yayıldıktan sonra, hayranlar onun ana karaktere çok uygun olduğunu söyleyip oyuncuyu övmeye başladı. Kang Hyuk uzun ve yakışıklı olduğu için, çoğu hayran Hyun Bin’in role uygun olduğunu düşünüyor.

Hyun Bin geçmişte CEO’yu, askeri ve polis memurunu canlandırdı, ancak hiçbir zaman doktor olarak rol almadı. Bu nedenle, uzun zamandır onu beyaz üniformayla görmeyi bekleyen hayranlar için bir rüya gerçek olacak.