İnternet Kullanıcıları Huang Zitao’nun “Aşk İtirafı”nın Koreli Şarkıcı IU için Olduğunu Düşünüyor

525

Huang Zitao, 21 kasımda bir canlı yayın yaptı ve bazı ilginç bilgiler vererek hayranların ilgisini çekti. Bir noktada, gerçekten sevdiği başka bir ülkeden bir kız hakkında konuşmaya başladı. “Gerçekten çok sevdiğim bir kız var. Onu gerçekten seviyorum. Eğer benimle olmayı kabul ederse, yarın onu dünyaya göstereceğim. Onunla hemen burada evlenirim. Gerçekten, bu kızı çok seviyorum. Onun her şeyini bütün gün durmadan izleyebilirim, ama hayran olarak değil. Gerçekten düşünüyorum… O benim kız arkadaşım olabilir. Ama onu göremiyorum.” dedi.

Huang Zitao derin bir iç çekti ve “Aynı ülkede değiliz. Ona DM gönderdim ama bana cevap vermedi. Çok utanç verici! Ama ben de Instagram’daki DM’lerime bakmazdım. Eğer olmasaydı… Çok fazla şey söyleyemem. Eğer çok şey söylersem, kontrol edeceksiniz. Denizaşırı bir yerden ama hiçbir yolu yok.” dedi.

Hayranlar hemen canlı yayın sırasında Koreli bir kız olduğunu söyleyerek yorum bıraktılar. İnternet kullanıcıları, Huang Zitao’nun bahsettiği kızın Koreli şarkıcı IU olduğunu dile getirdiler. Kızın hangi ülkeden olduğunu söylemediğinden, birçok hayran alakası olmayan birini bu durumun içine sürüklemek istemediler.

Ancak o gecenin ilerleyen saatlerinde Huang Zitao, iki resim yükledi. Biri kendinindi biri IU’nundu. Gönderiyi iki kez düzenledi ve en sonunda IU’nun resmini kaldırdı.

Orjinal gönderi.
Gönderide yer alan IU’nun resmi.

Gönderide: “Merhaba? Ben büyük ünlü, Huang Zitao. Şu an yoldayım. Yol oldukça kaygan ve çok kar yağıyor! Korkarım geç kalacağım. Film ekibine ulaşmak için arabamı değiştirmeme yardımcı olmak için WeChat’ten 600 RMB aktarırken şu anda yardımına ihtiyacım var. Beni anlıyor musun? Seni selamlıyorum! Selamlamak!” yazdı. Bu, Huang Zitao’nun daha önce sürekli kullandığı bir can alıcı nokta gibi görünüyordu.

IU’nun resmi olmadan düzenlenmiş gönderi.

Huang Zitao Instagram’da sadece üç kişiyi, iki şirketinin sanatçısı Xu Yiyang ve Shi Xitong ile Koreli şarkıcı IU’yu takip ettiği için ipuçları IU’ya işaret ediyor.

Huang Zitao başka bir gönderi paylaştı ve hayranların yalnızca sevdiği bir ünlünün peşinde koştuğunu yazdı. “Bir ünlünün peşinden koşmuyorum!!! Bu bir aşk şeklidir. Siz anlamıyorsunuz… İfşa etmenize gerek olmayan zamanlar vardır.” Daha çok hayranlarını trollüyor gibiydi.

Yoruma da şunu yazdı: “Ah ah, yorumlarda hepinizin yüzüne bakıyorum. Bakıyorum da sanki size çok büyük darbeler indiriyor ve üzerinize soğuk su döküyorum. Şimdi işler değişti ve siz benimle alay etmeye başlıyorsunuz. Anladığım şey bu. Çok eğlendim! Bugün selam vermiyorum, çoktan selam verdim!” Başka bir yorumda da şunu yazdı: “Benimle mücadele etmek için size öğrettiklerimle bana karşılık vermeyin! Bana bir de hava basıyorsunuz.”

Birisi “Tamam, ünlü peşinde koşan.” yorumunu yaptı ve Huang Zitao “???????” şeklinde cevap verdi. Huang Zitao, bir ünlünün peşinden koşmadığını söylemesine rağmen, hayranları onun sadece bir ünlü kovalayan olduğunu söylemeye kararlı.