İnternet Kullanıcıları, Kris Wu’nun Yeni Louis Vuitton Kıyafetlerinden Nefret Ediyor

1134

Moda ikonu Kris Wu 2018’den beri birçok marka ve Louis Vuitton’un temsilciliğini yapmasına rağmen, bazı kıyafetleri göstermek için sadece uzun boylu ve yalın bir figürden daha fazlasına ihtiyacı olduğunu kanıtladı. Bugün Kris, yeni piyasaya sürülen Louis Vuitton x Nigo iş birliği koleksiyonu LV²’den birçok yeni kıyafetle fotoğraflarını yayınladı ve birçok hayran bu görünüşünü onaylamadı.

Kris’in giydiği koleksiyonlardan biri “Giant Damier Waves Monogram”dan kot ceket, pantolon, şapka ve ayakkabılardı. Bir başka fotoğrafında ise, gri bir kazak üstüne kürklü bir mont giymişti. Altında kot pantolon vardı. Bir gümüş zincir kolye, siyah şapka takmıştı ve kürklü ayakkabı giymişti. Şarkıcı-aktör başka bir resimde kürk mont yerine “Giant Damier Waves Monogram” kot ceket giyiyordu ancak internet kullanıcıları görünümünü beğenmedi.

İnternet kullanıcıları, “Bu trendin beş yıl öncesine ait olduğunu düşünüyorum.”, “Ürünlerini Taobao’dan aldığını düşündüm.” ve “Bu inşaat işçisi neden böyle poz veriyor?” diye yorum yaptı.

LV²’nin Doğuşu

LV² iş birliği mart ayında Louis Vuitton’un erkek giyim koleksiyonunun sanat direktörü Virgil Abloh ve Japon markası Human Made’ın yaratıcısı Nigo tarafından duyuruldu. Koleksiyondan kot kıyafetler, seyahat çantaları ve ayakkabılar içeren parçalarda hem Louis Vuitton’un Damier kontrolü hem de LV baş harfleri bulunuyor. Human Made markasına Fuji Dağı çizimleri ve giysinin arkasına basılmış “LV Made” kelimeleri atıfta bulunuldu.