İnternet Ünlüsü Maserati Önünde Dilraba’ya Evlenme Teklifi Etti

1207

Dilraba, hayranlarından en çok teklif alan ünlülerden biri olabilir. Geçen haziran ayında çılgın bir hayran, Dilraba’ya evlenme teklifi etmek için sahneye fırlamıştı. 7 ocakta bir internet kullanıcısı Dilraba’ya evlenme teklif eden bir adamı filme aldı. Adam bir Maserati’nin önünde duruyor ve elinde “Dilraba, evlen benimle. Yuwen Binbin seni seviyor.” yazıyor ve kameraya “Dilraba seni seviyorum, sana bir Lamborghini ve bir Ferrari hediye ediyorum.” derken görülüyor.

Daha sonra adam bir buket çiçekle dizinin üstüne çöküyor. Arkadaki iki kişinin, “Dilraba’ya evlenme teklif etmek için Sincan’a geldim.” yazan pankartı açıyor. İnternet kullancıları, “Yuwen Binbin” adlı bu adamı aramaya başladı ve bir sosyal medya uygulamasında 1 milyondan fazla takipçisi olan bir internet ünlüsü olduğunu öğrendi. Profili, “The King’s Woman”, “The Journey of Flower” ve “Fu Yao” adlı üç dizide rol alan bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Son 9 ayda Dilraba’ya sayısız teklifte bulunduğu ve bir keresinde 10 günden fazla bir süredir çekim yaptığı yerde kamp kurduğu bildirildi.

Bu adam geçmişte farklı lüks otomobillerle benzer gösteriler yaptı. 2017’de bir Bentley’de Hengdian’a tekrar pankartlar tuttu ve Dilraba’ya evlenme teklif etme girişiminde bulundu. Üzerinde “Yuwen Binbin Reba’yı seviyor.” yazan bir gömlek giymişti. Bir keresinde bir klip çekip kameraya şöyle dedi: “Pek çok insan Dilraba için yeterince iyi olmadığımı söylüyor. Bu dünyada hala aşkın var olduğuna inanıyorum.” 1 milyondan fazla takipçi toplamadan önce, profilinde şöyle demişti: “Bir zamanlar bir ünlüye evlenmw teklif etti ve tüm dünyadaki medya bunu bildirdi.”

Bu teklif videolarında Dilraba hiç görülmüyor. Görünüşe göre “Yuwen Binbin”, 16 bin takipçiden milyon takipçiye çıkmak için Dilraba’yı kullandı.