Jang Dong Yoon, Park Sung Hoon ve Kam Woo Sung Tarihi Bir Dizide Rol Alacaklar

407

Jang Dong Yoon, Park Sung Hoon ve Kam Woo Sung birlikte yeni bir dizide oynayacak!

“Joseon Exorcist”, Joseon Hanedanlığı’nın kurulduktan sonra geöen ve kraliyet ailesi tarafından öldürüldükten sonra hayata dönen ölümsüzlerin hikâyesini anlatan bir fantezi-aksiyon sageuk (Kore tarihi dizisi) olacak. Yazar Park Kye Ok (“Doctor Prisoner”) ve yapım yönetmeni Shin Kyung Soo (“Six Flying Dragons”, “Nokdu Flower”) dizide birlikte çalışacak.

Kam Woo Sung, krallığın içinde reenkarne olmuş kötü ruhları kontrol etmek için yola çıkan Kral Taejong’u canlandırıyor. Kraliyet otoritesini güçlendirmek için ellerini kirletmekten çekinmeyen soğukkanlı bir hükümdar, babasının Joseon Hanedanlığı’nı kurmasına yardım etmekten gurur duyuyordur. Ancak, katıldığı katliamdan derinlerde bir suçluluk duygusu duymaktadır. Kurmak için çok çalıştığı ülkeyi korumak için krallığı altüst eden kötü ruhlara karşı son savaşına başlayacaktır.

Kam Woo Sung, “Harika yapımcılar ve harika oyuncularla çalışmak her zaman heyecan verici. 10 yıl sonra ilk sageuk’umla herkesi tekrar selamlamak güzel bir duygu. İzleyicilere keyifli ve heyecan verici bir prodüksiyon sunmak için birlikte çok çalışacağız, bu yüzden lütfen diziyi dört gözle bekleyin.” dedi.

Jang Dong Yoon, Joseon’u kötü ruhlardan korumak için savaşa giren Prens Chungnyeong rolünde olacak. Prens, hayatını kitaplara gömerek yaşamasına rağmen, Joseon tehlikede olduğunda gerçeklerle yüzleşir. Prens Chungnyeong, dünya ile teması kesildiğinde gerçek bir hükümdar olarak yeni bir sayfa açar.

Jang Dong Yoon, “Böyle iyi bir yönetmen, yazar ve kıdemli oyuncularla çalışmaktan son derece heyecanlıyım ve onur duyuyorum. Kolay bir rol olmasa da bunu bir oyuncu olarak büyümek için bir fırsat olarak kullanacağım.” dedi.

Park Sung Hoon, sevdiklerini korumak için kötü ruhla tehlikeli bir sözleşmeye giren Prens Yangnyeong’u oynayacak. Kralın ilk oğlu olarak tahtın halefidir, ancak babasının onayını alamayacağı endişesiyle yaşamaktadır. Babasının beklentilerini karşılayamayan Yangnyeong, kendisine ait olanı koruma arzusu nedeniyle tehlikeye atılır.

Park Sung Hoon, “Park Kye Ok’un çekici senaryosu ve yönetmen Shin Kyung Soo’ya olan mutlak inancım sayesinde dizi beni çekti. Her zaman hayranlık duyduğum oyuncularla birlikte çalışmak benim için bir onur. Öğrenme arzusu içindeyim. Yüksek kaliteli bir prodüksiyon yaratmak için çok çalışıyoruz, bu yüzden lütfen diziyi dört gözle bekleyin.” dedi.

“Joseon Exorcist” 2021’de yayınlanacak.