Jang Geun Suk, Arena Dergisine Röportaj Verdi

405

Jang Geun Suk Arena Homme Plus dergisine verdiği röportajda geçmişiyle nasıl hesaplaştığını samimi bir şekilde anlattı.

Geçen ay terhis olduktan sonra, Jang Geun Suk yavaş yavaş ünlü hayatına geri dönmeye başladı. Arena Homme Plus’ın temmuz sayısının kapağı için poz verirken, dergi ekibini genç görünüşü ile güçlü, olgun aurası arasındaki kontrastla etkiledi.

Arena Homme Plus’taki bir kaynak, “Fotoğraflarda Jang Geun Suk’un geçtiğimiz iki yılda sanki hiç yaşlanmamış hâli, taze ve temiz bir görünümü yakalandı. Değişen tek şey onun aurası.” dedi.

Röportajda Jang Geun Suk, askerliği hayatını gözden geçirerek geçirdiğini belirtiyor. Oyuncu “Geçmişe bakıp hayatımı düşünmeye zaman ayırdım.” dedi.

Daha sonra bir zamanlar geçmişin ona eziyet ettiğini itiraf etti ancak devam etmeyi ve geçmişinin kendisinin bir parçası olduğunu kabul etmeyi öğrendini söyledi. Jang Geun Suk “Geçmişte, internetteki kendimle ilgili kayıtları silmek isterdim. Ama bunları silersem kendimi silmek gibi olmaz mıydı? Geçmişimi silemem.” dedi.

İnsanların kendisiyle ilgili yanlış anlamalarıyla ilgili Jang Geun Suk “Umarım hakkımdaki yanlış anlamalar gerçeklerle ve savunmalarla çözülür.” dedi.

Yıldız, geleceğini inşa etmeyi umduğu yeni bir yaşam felsefesi olduğunu belirtti. Oyuncu “İlkelerinize göre yaşıyorsanız, birçok olaydan kaçınabilirsiniz. Gelecekte bu felsefe ile yaşamayı planlıyorum.” dedi.