Jasper Liu ve Shen Yue’nin Kore Dizi Uyarlaması “Use For My Talent” İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınladı

1064

Dizi uyarlamaları, Asya dizi dünyasında yaygın bir olaydır. Özellikle Kore dizilerinin, Çin de dahil olmak üzere farklı ülkelerde uyarlanması bir trend olmuştur. Kore dizilerinin bazı Çince uyarlamaları arasında “Prince Coffee Lab”, “Coffee Prince”den uyarlandı, “Pretty Li Hui Zhen”, “She Was Pretty”den ve “Youth”, “Hello, My Twenties!”den uyarlandı. Sıradaki dizi, Kore romantik komedi dizisi “Clean With Passionun uyarlaması olacak. Dizide Kim Yoo Jung ve Yoon Kyun Sang rol almıştı ve dizi 2018-2019 arasında yayınlanmıştı.

Uyarlanan Çin dizisinin adı “Use For My Talent”. Dizide Tayvanlı aktör Jasper Liu ve popüler yükselen aktris Shen Yue rol alıyor. Hikâye, mutlu-şanslı bir kız olan Shi Shaung Jiao’yu (Shen Yue) anlatıyor. Ancak annesinin ölümünden sonra artık görünüşüne önem vermeyen, kasvetli ve dağınık bir insana dönüşür. Gu Ren Qi (Jasper Liu), dağılmış ailesi nedeniyle izole olarak büyüdüğünden temizliğe takıntılı olan temizlik hastasıdır. Shi Shaung Jiao, Gu Ren Qi’nin temizlik şirketinde bir çalışan olduğunda, ikisinin yolları kesişir. Biri pasaklı ve diğeri takıntılı olan iki zıt kutbun birbirini çektiği bir ilişki ortaya çıkar. Birbirlerini tanıdıkça, birbirlerinin yaralarını iyileştirmeye yardımcı olurken, yavaş yavaş düşmanlıkları aşka dönüşür.

“Use For My Talent”ın yardımcı oyuncu kadrosunda Dai Yun Fan, Su Meng Di, Pentagon’dan Yan An, Xiao Ran, (Lin Bai Rui ) Huang S Rui, Zhu Xin Zong, Qi Sheng Han ve Tan Quan yer alıyor.

Yapım mayıs ayında Wuxi Stüdyolarında başladı ve dizinin ağustos ayında çekimleri tamamladı. Yayın tarihi henüz belli değil.

Diziyi heyecanla bekliyoruz!