Ji Chang Wook ve Kim Ji Won “It’s Okay To Not Be Okay” Yönetmeniyle Yeni Bir Dizi Çekecek

1511

Ji Chang Wook ve Kim Ji Won yeni bir romantik dizide birlikte oynayacaklar!

21 eylülde, iki oyuncunun KakaoTV’nin yakında yayınlanacak olan orijinal dizisi “City Couple’s Way of Love”un başrolleri olacağı onaylandı. Prömiyeri 2020’nin sonundan önce yapılması planlanan “City Couple’s Way of Love”, yoğun bir şehirde hayatta kalmak için mücadele eden gençlerin gerçekçi flört hayatlarının hikâyesini anlatacak. Kısa bölümlü olması planlanan dizi şu anda birden çok sezon düşünülerek yapılıyor ve ilk sezon, ilgi çekici “My Lovable Camera Thief” alt başlığını taşıyacak.

30 dakikalık bölümlerden oluşacak olan yeni dizinin yönetmenliğini, “It’s Okay to Not Be Okay”, “Encounter” ve “Don’t Dare to Dream (Jealousy Incarnate)”in yönetmenliğini yapan Park Shin Woo yapacak. Senaryo, “I Need Romance” serisinin ve “Romance is a Bonus Book” dizisinin senaristi Jung Hyun Jung tarafından yazılacak.

Ji Chang Wook, şehrin sokaklarını seven dürüst ve aşırı tutkulu bir mimar olan Park Chae Won rolünü oynayacak. “Kamera hırsızı” dediği bir kadın bir yaz gecesi kalbini çalıp sonra ortadan kaybolunca onu unutamaz.

Bu arada Kim Ji Won, yabancı bir yerde kendiliğinden sahte bir kimlik benimsemeye karar veren serbest bir pazarlamacı Lee Eun Oh olarak rol alacak. Özgür ruhlu Yoon Sun Ah olarak poz verirken kazara Park Chae Won’a âşık olur.

Ji Chang Wook, “Yazar Jung Hyun Jung ve yönetmen Park Shin Woo’nun birlikte olduğu bir dizide yer almayı gerçekten çok istiyordum. O yüzden çok mutluyum ve çekimler için heyecanlıyım.”

Kim Ji Won da benzer şekilde, “Böyle harika bir yönetmen, yazar ve oyuncu kadrosuyla birlikte çalışacak olmaktan heyecan duyuyorum. Lee Eun Oh karakteriyle size yeni bir yönümü gösterebilmek için hazırlanmaya çalışıyorum. Bu zor zamanda, küçük de olsa sizi mutlu edebileceğimi umuyorum. “

“City Couple’s Way of Love” 2020’nin sonlarında prömiyer yapacak.

Bu yeni dizide Ji Chang Wook ve Kim Ji Won’u görmekten heyecan duyuyor musunuz?