Jiang Zhenyu, Bir Adamla Görüldükten Sonra Romantik Dedikoduların Hedefi Oldu

1004

Jiang Zhenyu’nun idol stajerliğinden bir oyuncuya dönüşmesi için zor birkaç ay oldu. Chuang 2020 hayatta kalma şovundan boyun yaralanması nedeniyle yarışmadan çekilmek zorunda kaldıktan sonra, Jiang Zhenyu daha sonra servikal omurga sorunları teşhisi konduğunu ve bir daha dans bile edemeyebileceğini açıkladı. Ancak son zamanlarda, eski idol yarışmacısının aşk söylentisi doğruysa mutlu günler onu bekliyor gibi görünüyor.

Jiang Zhenyu, yakın zamanda Pekin’de bilinmeyen bir adamla birlikte görüldü. Basında çıkan haberlere göre Jiang Zhenyu, evinin anahtarını vermek için arabasına yaklaşırken görülen adamın evinde geceyi geçirdi. Ertesi gün ikili, Jiang Zhenyu’nun evine doğru yola çıkmadan önce evinin alt katında görüldü. Çıktıktan sonra, çiftin kesinlikle çift gibi davrandıkları söylendi. Akşam, ikisi bir kez daha bir lokantada arkadaşlarıyla akşam yemeği alırken fotoğraflandı ve adamın Jiang Zhenyu’yu yanağından öptüğü görüldü.

Jiang Zhenyu’nun yönetim şirketi Gramarie Entertainment spekülasyonları yalanlayan bir açıklama yaptı. Sosyal medya sayfalarında şunları yazdılar: “Sanatçımız Jiang Zhenyu’nun aşk ilişkisi hakkında bugün çıkan haberler yalandır. Şirketimiz, bu dava ile ilgili asılsız söylentiler ve kötü niyetli iftira ile ilgili yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.”