Jin Goo’nun Yeni Dizisi “Legal High”

1679

Yakın zamanda başlayacak olan JTBC’nin yeni dizisi “Legal High”,  yeni bir poster ve fotoğraflar yayınladı!

“Legal High”, aynı isimle yayınlanan Japon dizisinin yeniden uyarlamasıdır. Dizi, çalıştığı her işte yüzde 100 başarılı olan ve yasalarla nasıl oynayacağını bilen Go Tae Rim (Jin Goo) adlı kendini beğenmiş bir avukatın hikâyesini anlatıyor. Go Tae Rim, her zaman adaletin gücüne inanan Seo Jae (Seo Eun Soo) adında çaylak bir avukatla birlikte çalışıyor.

Paylaşılan posterde avukatın nasıl bir canavara dönüştüğü gösteriliyor. “Kanca saç modeli” olarak adlandırılan eşsiz saç modeli, para kazanma ve başarılı olmasındaki kararlılığını gösteren imzası olacak. Ayrıca iyi bir ödeme yapılan her davayı kazanabileceğini de gösteriyor.

Go Tae Rim’in keskin bir dili, kibirli tavrı, insanlıktan nasibini almamış bir yapısı var fakat olağanüstü yeteneklere de sahip. Kazanamayacağı bir dava olmayacağını, eğer bir gün kaybederse avukatlıktan ve insanlıktan vazgeçeceğini söylüyor. Yayınlanan posterde “Dünyada böyle başka bir avukat var mı?”  yazıyor.

Dizi ekibinden bir kaynak, “Posterde Go Tae Rim’in karakteri etkileyici bir şekilde anlatılıyor. Bu başarı, Go Tae Rim kişiliğine bürünen Jin Goo yüzünden mümkün oldu. İfadelerinin ve davranışları Go Tae Rim’e benziyor. Lütfen Go Tae Rim’in canlı versiyonunu, şubat ayında dizi yayınlandığında nasıl görüneceğini dört gözle bekleyin.” dedi.

Diziden başka bir kaynak da “Jin Goo’nun ciddiyeti, aptallığı ve komediyi ifade edebilen tek kişi olduğunu düşünüyorum. Ekranlarda daha önce hiç görülmemiş yeni bir avukatın, Jin Goo’nun şok edici oyunculuğunu görmek için diziyi sabırsızlıkla bekleyin. ‘Sky Castle’den sonra yayınlanmaya başlayacağız ve televizyonu hedef alıyoruz. İlk bölümü dört gözle bekleyin.” açıklamasını yaptı.

“Legal High”, 2012 ve 2013 yıllarında Fuji TV’de yayınlanan bir Japon dizisinin Kore versiyonu olacak. “Detectives in Trouble”, “Miss Mamma Mia” dizilerinin yönetmeni Park Sung ile “Gu Family Book” ,“Mrs. Cop 2” ve “Hwayugi” yönetmeni Kim Jung Hyun tarafından ortak yönetilecek.

“Legal High” 8 şubatta başlayacak.

Fragmanı da burada: