Jiro Wang “KrisHanTao”yu Shipledi ve Beraber Rol Almak İstediği Erkek Oyuncuları Açıkladı

352

Jiro Wang, Çin varyete şovu “Shine! Super Brothers”ın kadrosunda yer alıyor. İkinci bölüm performansı ardından trend oldu. Kısa süre önce medya kuruluşu “Tan Zhi” ile röportaj yaptı. Jiro Wang’a bir dizi soru soruldu, ancak en ilginç olanları birlikte oynamak istediği erkek oyuncular ve Kris Wu, Luhan ve Huang Zitao’yu ship’lemesiydi.

Hangi erkekle başrol oynamayı seçeceği sorulduğunda, Jiro Wang ne yapmaları gerektiğini sordu. Röportajcı ona hayal etmesini ve doğaçlama yapmasını söyledi. Jiro Wang başak burcu olduğu için bir kişiyi seçmekte zorlandığını açıkladı, bu yüzden “Shine! Super Brothers”de rol alan Yu Menglong ve Ding Zeren’i seçti.

Röportajcı daha sonra birilerini ship’leyip ship’lemediğini sordu. Jiro Wang, “KO One Return”den başrol oyuncusu Pets Tsang ile ship’lendiğini bildiğini söyledi. İnternet kullanıcılarının bu ship’lemelerde mutluluğunu anlayıp anlamadığı sorulduğunda Jiro Wang, “Örneğin, Kris Wu, Huang Zitao, Luhan’ın üçünün birbirleriyle mutlu bir şekilde etkileşime girdiğini gördüğümde, bunun çok mutluluk verici olduğunu düşünüyorum. Etkileşimlerini görünce, oldukça kardeşçe bir duyguya sahip olduğunu düşünüyorum. Bu tür çift hissini seviyorum. Ben shipliyorum, ben shipliyorum.” dedi.

Jiro Wang ayrıca hayatta kalma şovlarından gelen birçok erkek sanatçıya ilgi gösterdiğini açıkladı. Cai Xukun, Justin, Xiao Gui ve Wang Ziyi, üzerinde derin izler bırakmış. Cai Xukun’u şaka yollu karaokeye davet etti ve “Lover” adlı şarkısının çok güzel olduğunu söyledi.

Jiro Wang, fotoğraflarına fotoshop yaptığını itiraf ediyor ve gururla konuyla ilgili bir kitap çıkarabilecek seviyeye geldiğini söylüyor. Ayrıca, fotoğrafları düzenleyeceği için herkesin kendisiyle fotoğraf çekmeyi sevmesiyle övündü. Fotoğrafları grup sohbetindeki herkese gönderiyormuş ve yayınlamadan önce herhangi bir değişiklik olup olmadığını soruyormuş. Herkesin Weibo gönderilerinde resmini kullandığını da söyledi.