Jo Byeong Gyu ve gugudan’dan Kim Sejeong Bir Webtoon Uyarlamasında Oynayacaklar

1094

Jo Byeong Gyu ve gugudan‘dan Kim Sejeong yaklaşan OCN dizisi ‘Extraordinary Rumor’da yer alacaklar.

“Extraordinary Rumor” aynı adı taşıyan bir webtoon’a dayanıyor. Dizide ölümsüz hayatın peşinde koşmak için dünyaya dönen kötü ruhları yakalamak için peşlerinden dünyaya gelen bir erişte restoranında çalışan gibi görünen Counters adlı iblis avcılarının hikâyesi anlatılıyor.

Jo Byeong Gyu, Counters’ların en küçüğü So Moon rolünü oynayacak. So Moon çocukken gizemli bir trafik kazası geçirdikten sonra yavaşça Counter’lar arasında merkezi bir figür hâline gelir.

Kim Sejeong, yüzlerce kilometre uzakta olsalar bile kötü ruhların yerlerini algılayabilen Do Ha Na rolünü üstlenecek. Do Ha Na ayrıca dokunarak başkalarının anılarını okuyabiliyor ve kötü ruhları ortadan kaldırmak için So Moon ile birlikte çalışır.

Dizideki diğer oyuncular Yoo Joon Sang, Yeom Hye Ran ve Ahn Suk Hwan.

Yoo Joon Sang, Ga Mo Tak adlı inanılmaz bir güce sahip bir Counter’ı oynayacak. Kazadan yedi yıl önce hafızasını kaybeder ama adaletsizlik karşısında boş duramayan eski bir polis memurudur. Ga Mo Tak aynı zaman So Moon’un akıl hocasıdır.

Yeom Hye Ran, iyileştirici yetenekleri olan bir Counter olan Chu Mae Ok’tur. Dışarıda, erişte restoranının şefi, ancak Counters arasında grubun duygusal direğidir.

Ahn Suk Hwan en eski Counter Choi Jang Mool’u oynuyor. Tüm Counter’ların masraflarından sorumludur ve Kore’deki Counter’lar arasında yaşayan bir efsanedir.

Diziden bir kaynak, “Jo Byeong Gyu, Yoo Joon Sang, Kim Sejeong, Yeom Hye Ran ve Ahn Suk Hwan’dan oluşan oyuncu kadrosu mükemmel. Lütfen karakterlerine kendi katkılarını ekleyebilen, her biri benzersiz yeteneklere ve güçlü kişiliklere sahip oyuncular arasındaki olağanüstü kimyayı dört gözle bekleyin. Dizi, insanı rahatlatan, ferahlatıcı bir deneyim olacak. ‘Extraordinary Rumor’ sizi hem güldürecek hem de iyileştirecek bir aksiyon dizisi.” dedi.

“Extraordinary Rumor” OCN’in “Search” dizisini takiben 2020’nin ikinci yarısında yayınlanacak.