Jo Jung Suk, Gummy ile Evliliği ve Yakında Baba Olması Hakkında Konuştu

4556

Sports Chosun ile yapılan son röportajda, Jo Jung Suk baba olma hakkındaki düşüncelerini paylaştı!

Son zamanlarda, Jo Jung Suk tvN dizisi “Hospital Playlist”i başarıyla tamamladı ve dizi finalinde 14.1 ile en yüksek reyting oranını kaydetti. Reytingler, izleyicilerde dizinin ikinci sezonu beklentisine neden oldu.

Birçok izleyici, Jo Jung Suk’u Yuljae Hastanesi’nin en popüler doktoru Ik Joon olarak “Hospital Playlist” aracılığıyla hafızalardan silinmeyecek bir karakter yarattığı için övdü.  Müzikal bir yıldız olarak çıkışını yaptıktan sonra, Jo Jung Suk kısa sürede dizilerde de popüler bir aktör oldu. MBC’nin “The King 2 Hearts”da izleyicilerin karşısına Eun Si Kyung rolüyle çıktı ve izleyicilerin kalplerini  asıl Park Oh Young ile oynadığu TvN dizisi “Oh My Ghostess” adlı romantik komedi ile çarptırdı. Aynı zamanda Gong Hyo Jin ile “Don’t Dare to Dream”de heyecan verici bir romantizm sergiledi ve MBC’nin “Two Cops” SBS’nin “Nokdu Flower” ve “E.X.I.T.” filmleriyle başaryıı yakalamaya devam etti.

Son dizisinde aktör, eşi Gummy’nin en çok “In Front of City Hall at the Subway Station” şarkısını onun söylemesinden hoşlandığını paylaştı. Oyuncu “Eşim her zaman tüm projelerimi izleyici olarak izliyor ancak bu sefer sadece benim karakterimden ziyade her öyküye daldığını söyledi. Geçmişte izlerken karakterime biraz daha odaklanmış olsa da bu sefer dizinin hikâyesine odaklandı ve dizinin düzenli izleyicisi olarak diziyi izlemeye devam etti. Ayrıca yayınlanmadan önce ‘Aloha’yı (Aloha Jo Jung Suk’un “Hospital Playlist” için söylediği bir OST) dinlemesine izin verdim ve mevsime uygun olduğu için çok fazla sevgileceğinisöyleyerek beni destekledi. Harika bir destek kaynağıydı.” dedi.

Jo Jung Suk evlilikten sonra nasıl değiştiğinden de bahsetti. “Yürüyüşü sevmeye başladım. Birlikte yürümek eğlenceli ve yalnız olmaktan ziyade biriyle birlikte olmak daha zevkli. Dahası, hayatın kendisi eskisinden çok daha rahat ve istikrarlı hissettiriyor. Evlendikten sonra değişen bir yönümün sağlığım hakkında daha fazla düşünmem diyebilirim.”

“Hospital Playlist”de bir babayı oynamanın yanı sıra, Jo Jung Suk yakında gerçek hayatta da baba olacak. “Baba olarak bir rolü ilk denediğimde gerçek bir baba olduğum zamanla örtüşmesi de ilginçti, bu yüzden bu rol kalbime daha yaklaşmış olabilir. Ik Joon ideal bir baba figürüne çok benziyordu. Woo Joo’yu (Kim Joon) tedavisine, durumları çözme şekline ve oğluna karşı sevgi dolu kalbine bakarak İk Joon gibi davranırken ondan olumlu etkilendiğimi düşünüyorum. Bu nedenle, baba olursam Ik Joon’a benzemek istiyorum ve Ik Joon gibi bir baba olmak istiyorum. Şimdi baba oluyorum, bu yüzden çocuğumun gurur duyabileceği bir oyuncu olmak istiyorum.”

Jo Jung Suk ayrıca çocuk oyuncu Kim Joon ile kimyasını konuştu ve ekrandan daha karizmatik olduğu için onu övdü. “Gerçekten, o kadar güzeldi ki, onu her gördüğümde,“ Ah tanrım. Nasıl bu kadar sevimli olabilir? ”Joon’umuz büyüleyici ve o kadar başarılı ki ona iltifat etmeye devam etmek istiyorum. Çocuk oyuncularla çalışırken, onların seviyelerinde buluşmaya ve oynuyormuş havası yaratmaya çalışıyorum. Birlikte hareket ettiğimiz zaman önemli olmasına rağmen, filmi çekmeden önce veya sonra birlikte geçirdiğimiz zamanın da gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

“Hospital Playlist” özel bölümü 4 haziranda yayınlayacak ve “Mi Do and Parasol” için YouTube üzerinden canlı yayın gerçekleştirecek.