Joe Chen , 2008 “Fated to Love You” Dizisindeki Köpek İle Tekrar Bir Araya Geldi

1226

Joe Chen ve Ethan Ruan’ın oynadığı 2008 Tayvan dizisi “Fated to Love You“‘nun hayranı olan herkes için tatlı anıyı hatırlama zamanı geldi.

Joe Chen son zamanlarda diziyi çekerken henüz 1 yaşında yavru olan köpek ile yeniden bir araya geldiğinin fotoğrafını paylaştı. Joe Chen “Bunun kim olduğunu biliyor musun? Bu Ji Bao Bei, yo [küçük tanrıça], oyunculuğa doğal olarak yetenekli bir köpek. Çok sağlıklı ve bu yıl 13 yaşında. Sahibi garip yaşlı huysuzun teki olduğunu söyledi. Köpekler yaşlandıkça garip bir huysuzluk eğilimine giriyorlar çünkü her şeyi görmüş oluyorlar. Ji Bao Bei ~ Sağlıklı ol.” yazdı.

Paylaşıma Ethan Ruan sosyal medya üzerinden yorum yaptı: “Chen Xinyi, Ji Bao Bei’yi ziyaret ettin neden beni de götürmedin? ”

“Fated to Love You” Ethan Ruan için bir dönüm noktasıydı. Ayrıca Joe Chen’in idol dramalarının kraliçesi statüsünü de güçlendirdi. Joe Chen’in o kadar çok dizisi klasikler arasına girdi ki “The Prince Who Turns into a Frog” dizisi bugünlerde “Forget You Remember Love” ismiyle bir Çin uyarlaması olarak yayınlanıyor. “Fated to Love You'”nun önceki uyarlamalarının yanı sıra “You Are My Destiny” adlı Çin yapımında Xing Zhaolin ve Liang Jie başroller olacak.