Joe Chen, 41. Doğum Günü için Erkek Arkadaşından 41 Hediye Aldı

1279

Denizle ayrılmış olsalar da sevgi ne olursa olsun onları bir araya getirecektir.

Geçen yıl Joe Chen, Çin flört şovu “Meeting Mr. Right”a katıldıktan sonra Malezya’dan zengin bir ikinci nesil olan Alan Chen ile tanıştı ve ona âşık oldu. Alan, 4 nisanda 41 yaşına basan Joe’dan dokuz yaş daha genç.

Joe’nun doğum gününde Alan, Instagram’da Joe ile çektiği bir fotoğrafı paylaştı. “Her gün birlikte film izlemeyi özlüyorum.” dedi. “Acı kabaklı ananas, tavuk çorbasını özlüyorum. “Korona”nın sadece bir bira ismi olduğu günleri özlüyorum.” diye yazdı.

Ayrıca Joe’nun doğum gününde Instagram hikâyesini Joe’nun fotoğraflarına boğdu. Bunlardan birinde doğum günü pastasının fotoğrafını paylaşarak “Üzgünüm senin yanında olamadım.” diye yazdı.

41. doğum gününden sonraki gün 5 nisanda Joe, doğum gününün üç dakikalık küçük bir klibini sosyal medyadaki paylaştı. İşten sonra odasına döndükten sonra 41 farklı hediye ile şaşırdığını söyledi. “0’dan 41’e kadar tüm hediyeler burada.” diye yazdı. “Şok oldum gözyaşlarım neredeyse akıyordu. Neden bana karşı bu kadar iyisin?” diye sözlerine devam etti.

Joe, tek doğum günü dileğinin salgın hastalığın hızla bitmesi olduğunu, barış ve sağlığın en önemlisi olduğunu söyledi.