Julius Liu Wei, JYP’de Eğitim Alan İlk Kişilerden Olduğunu Açıkladı

196

Çinli sanatçı Julius Liu Wei, şu anda bir sunucu ve eğlence programlarının düzenli üyelerinden biri. Ancak kariyerine 2005 yılında şarkıcı olarak başladı. Şu anda farklı yaş ve geçmişlere sahip 21 erkek sanatçının yer aldığı “Shine! Super Brothers”ın bir üyesi. Program daha öne yayınlanan hit program “Sisters Who Make Waves”e benziyor. Yayınlanan ikinci bölümde Julius Liu, Kore eğlence şirketi JYP’de eğitim alan ilk kişi olduğunu ve hatta orada Çince şarkı olan “Ooh”u yayınladığını açıkladı. Ayrıca Hyuna’nın daha önce kendi dansçısı olduğunu da belirtti.

Julius Liu solda Hyuna ise Sağ tarafta.

Julius Liu, programın yayınlanmasından sonra Weibo’da bir paylaşımda bulundu ve JYP’deki Taecyeon ve Nichkun gibi diğer stajyerlerle birlikte geçirdiği eğitimin zamanlarını hatırlattı ve şunları yazdı:

“2005’ten bugüne kadar çıkış yapalı 15 yıl oldu. Birçok yere seyahat ettim, memleketimde küçük ve büyük sahnelere çıktım ama ışığın vücudumda parladığını gerçekten hissetmedim.

“Shine! Super Brothers”a katılıp katılmamakta çok kararsızdım. Yine sahneye çıkıp cidden şarkı söyleyip dans edecek gücüm olup olmadığı konusunda endişeliydim. Şimdi seyirciler tarafından hâlâ kabul edilebilir miyim diye şüpheliydim. Bir zamanlar sahip olduğum hedeflere ve tutkulara hâlâ sahip olup olmadığımı da sürekli sorguladım ama sonunda geldim.

2PM’den Taecyeon’un Julius’a yazısı.

JYP’de eğitim alırken aldığım mesaj gibi, bir ‘süperstar’ olmayı umuyorum. Bu dilek hiç değişmedi. Sadece şimdi “süperstar” olmayı daha çok umuyorum. Sadece ışığı kovalamakla kalmayıp, aynı zamanda benzersiz bir ışığa sahip olabilecek bir kişi haline gelmeliyim.”

2PM’den Nichkun’un Julius’a yazısı.