Jung Il Woo’nun Yeni Dizisi “Sweet Munchies” Yakında Başlıyor

625

“Sweet Munchies” romantik komedi türüde bir dizi. Jung Il Woo ünlü bir şef Park Jin Sung’u eski KARA üyesi Kang Ji Young ise varyete şov yapımcısı (PD) Kim Ah Jin’i canlandırıyor. “The World of the Married” yıldızı Lee Hak Joo başarılı tasarımcı Kang Tae Wan rolünde yer alacak.

Dizinin konusu şöyle: Seul’un küçük tatlı bir köşesinde tuhaf bir gece yarısı restoranı bulunmaktadır. Müşteriler kendi içeceklerini seçebilirler ama yiyeceklerini restoran sahibi Park Jin Sung seçmektedir. Müşterilerinin seçtiği içecekleri, yiyecekleri yemeklerle eşleştirme özelliğine sahip olan Jin Sung devamlı müşterilerine tam istedikleri yemeği verme konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Müşterilerine sıcak ve rahat bir ortam sunan Jin Sung’uın tek amacı vardır: Restoranın kapısından içeri giren herkese nefis yemekler sunup onlara en iyi hizmeti vermek.

Müşterileri tarafından çok sevilen Jin Sung gece restoranları arasında isim yapmıştır. Televizyon yapımcısı Kim Ah Jin’in de (Kang Ji Young), Jin Sung’un restoranı uzun zamandır favorisidir. Bu yüzden şeften yeni programını sunmasını istemesi hiç de şaşılacak bir şey olmaz. Jin Sung’un yeteneğini bildiği için şovun başaralı olacağına inanır ve onu ikna eder. Ama sonrasında olacakları ikisi de tahmin edememiştir.

İnanılmaz başarı elde eden “Midnight Snack Couple” ile Jin Sung çok popüler ve ünlü olur. Odak noktası olunca hayatı biraz karmaşıklaşan Jin Sung, Ah Jin’e karşı bir şeyler hissettiğini anlar. Onunla yakın çalıştıkları için doğal olarak böyle bir şey elbette gelişebilir ama ortaya başarılı moda tasarımcısı Kang Tae Wan (Lee Hak Joo) çıkınca işler sarpa sarar! Peki Jin Sung sevdiği kadının kalbini kazanabilecek mi?

Prodüksiyon ekibi “Sonunda ‘Sweet Munchies’ gelecek pazartesi yayınlanmaya başlayacak. İzleyicilerin beklentisini aşacak yeni bir şeyle geliyoruz. Lütfen ilk bölümümüzü bekleyin.” diyor.

“Sweet Munchies” 25 mayıs saat 9.30’da prömiyer yapacak.

Dizinin fragmanı: