Kang Ho Dong, “Ask Us Anything”in Yan Programının Yeni Tanıtımında EXO’nun “Growl”u ile Dans Ediyor

578

Kang Ho Dong, gelişen dans becerilerini “Ask Us Anything”un yan programının yeni tanıtım videosunda sergiliyor!

“Ask Us Anything”in her üyesi, okul sonrası sınıflar aracılığıyla çeşitli yeni beceriler öğrenmek için “Brother School” programına katılacak. Kang Ho Dong, “Brother School”a katılan ilk üye olacak ve Super Junior’dan Shindong’un yardımıyla idol gibi dans etme yeteneğini kanıtlamaya çalışacak.

Daha önce “Ask Us Anything”da Kang Ho Dong, çeşitli idollerin danslarını öğrenme arzusunu dile getirdi hatta I.O.I, Sunmi, MOMOLAND ve EXO’nun şarkılarında dans etti. Shindong’un verdiği dersler sayesinde Kang Ho Dong nihayet uzun zamandır istediği arzularını yerine getirmiş olacak. Shindong ve Kang Ho Dong, Korece’de “Dong Bang Shin Ki” olarak adlandırılan “TVXQ’yu referans olarak alarak kendilerini “Dong Dong Shin Ki” olarak adlandırıyorlar.

Kang Ho Dong, “Aslında ‘Match Made in Heaven’ törenine davet edildiğimden beri dans etmek istedim. Bu programdaki amacım, herkese mükemmel bir şekilde gelişmiş dans becerilerimi harika bir performans göstermek.” dedi.

Yapım ekibi, “Kang Ho Dong’un dans tutkusu hayal gücümüzün ötesinde. Onun formu beklenmedik bir şekilde güzel, bu yüzden becerisinin okul sonrası sınıf bitene kadar herkesi şok edebileceğini tahmin ediyoruz. Dans eden kıdemli Shindong ile takım çalışmasına dikkat edin.” dedi.

Yeni tanıtımda, EXO’nun “Growl”u arka planda çalarken Kang Ho Dong bir eğitim odasında görünüyor. Seslendirmesinde “Bu dünyada iki tür insan var: Dans edenler ve dans etmeyenler. Kang Ho Dong, artık içimdeki hevesi görmezden gelmemeye karar verdim. Benimle birlikte dansa âşık olmaya hazır mısın?” deniyor.

Fragmanda, Kang Ho Dong, EXO’nun “Growl”unda dans ederken Shindong köşeden ona bakıyor ve “Bunu yapamam!” diye bağırırken kahkahalara boğuluyor.

Yeni içeriğin ilk bölümü 11 temmuzda JTBC’nin televizyon kanalı ve YouTube kanalı üzerinden “Ask Us Anything” yayınından sonra yayınlanacak.

Aşağıdaki fragmanı izleyin!