Kanseri Yendikten Sonra Kim Woo Bin’deki Değişiklikler

1726

Güney Koreli model ve aktör Kim Woo Bin’in, “School 2013” ve “The Heirs”da çığır açan performanslarının ardından popülerliği yükseldi. Bununla birlikte, Woo Bin’e 2017 yılında sadece 28 yaşında nazofaringeal kanser teşhisi kondu. Neyse ki kanser erken aşamalarında tespit edildi ve aylarca süren ilaç ve radyasyon tedavisinden sonra, Woo Bin dinlenmek ve iyileşmek için iki yıl daha izin aldı ve artık kanseri yendiği açıklandı.

İşe döndüğünden beri ilk projesi, bilim kurgu filmi “Alien” oldu. Woo Bin, işe yeniden odaklanıyor. Oyuncu “İster geçmişte ister şimdi, samimiyetin oyunculukta en önemli şey olduğunu hissediyorum. Yakın zamanda, iletişim açığını kapatmak ve ekranda daha iyi sonuçlar elde etmek için yönetmen ve ekip üyeleriyle daha fazla konuşmayı umuyorum. Birlikte beyin fırtınası yapabilir ve her sahneyi daha ayrıntılı olarak tartışabiliriz.” dedi.

Canlı ve sağlıklı görünen 31 yaşındaki aktör, daha iyi bir iş-yaşam dengesi sağlamak için daha dikkatli davranıyor ve ailesi ve arkadaşlarıyla buluşmak, egzersiz yapmak ve sağlığını korumak için de daha fazla zaman ayırıyor. Woo Bin, kanserden kurtulan biri olarak artık dışarıda eğlenmekten ve parkta yürüyüş yapmaktan hoşlandığını, bunun zihnini sakinleştirdiğini ve moralini yükselttiğini söyledi.

“Daha rahat şeyleri yavaş yavaş benimsiyorum. Eskiden giyinmeyi severdim ama bunu çok uzun süre yaptıktan sonra kendimi kapatmışım gibi geldi. Şimdi, gerçek benliğimi bulma isteğim var, bu yüzden daha rahat kıyafetleri tercih ediyorum.” dedi.

Oyuncunun 2020’de kalan günlerinde büyük bir planı yok ve sadece her günü mutlu bir şekilde geçirmek istiyor.

Ayrıca Wo Bin Instagram hesabı da açtı: