Keep Running’in Yıldızı Zheng Kai, Aktris Miao Miao ile Evliliğini Duyurdu

878

21 mayısta Ryan Zheng Kai ve Vivi Miao Miao evlendikleri haberiyle şaşırttı. İkili, evlilik cüzdanları ile şakacı bir şekilde poz verirken 21/05/2020 tarihinin üzerine basılmış düz beyaz bir gömlek giymişler.

Zheng Kai ve Miao Miao ilk kez 2018’de birlikte bir şarkı söylemek için sahne almıştı. Aynı zamanda, aynı yıl çektikleri henüz piyasaya sürülmemiş olan 749 action filminin oyuncu kadrosunda yer aldılar. Flört söylentileri 2019’da bir internet kullanıcısının Singapur’a birlikte tatile gittiklerini iddia ettiğinde başladı. Ağustos 2019’da Çinli paparazzi, ikisinin gece geç saatlerde sıcak yemek yiyip aynı daireye geri döndükten sonra birlikte yaşadıkları söylentilerini ateşledi. Birçok gözlemden sonra, içeriden bir kişi mart ayında Miao Miao’nun hamile olduğunu iddia etti. Zheng Kai ve Miao Miao’nun 4 gün önce havaalanında tekrar el ele tutuştukları görüldü.

Zheng Kai’yi daha çok “Keep Running”de takip edenler onun izleyiciyi güldürmek için neler yaptığını bilir. Tekrarlanan ilişki söylentilerine karşılık verilmesi an meselesiydi, bu yüzden bu tam bir sürpriz olmadı ama ne olursa olsun onlar için mutluyuz!

21 mayıs aynı zamanda ‘I Do’ olarak yorumlanan 521 rakamlarıyla aşkı itiraf etme günüdür. Zheng Kai ve Miao Miao da saat 13:14’te ‘one whole lifetime’ (bir ömür boyu) bir kelime oyunu ile duyurularını yaptılar.