Kim Ok Bin ve Lee Joon Hyuk Yeni Bir Dizide Beraber Oynayacaklar

375

Kim Ok Bin ve Lee Joon Hyuk, OCN’nin yeni bilim kurgu gerilim filmi “Dark Hole”da rol alacak.

“Dark Hole”, insanların bir çökme çukurundan gizemli karanlık bir duman soluduklarında yaratılan mutantlara karşı hayatları için savaşmak zorunda kalan bir gruptan kurtulanlar hakkında bir canavar aksiyon-gerilim dizisi.

“Dark Hole”, OCN’nin çeşitli türdeki prodüksiyonlar aracılığıyla filmler ve televizyon arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan “dramatik sinema projesinin” bir parçasıdır. Bu projedeki diğer diziler arasında “Trap”, “Strangers from Hell”, “Team Bulldog: Off-duty Investigation  ve “Search” yer alıyor.

Kim Ok Bin, Seul bölgesel soruşturma biriminde bir polis dedektifi olan Lee Hwa Sun rolünü oynuyor. Lee Hwa Sun’un hayatı, kocasının katilinden “Mujishi”ye gelmesini söyleyen bir telefon aldığında alt üst olur. Ancak Mujishi’deki insanlar, gizemli bir karanlık dumanı soluduktan sonra canavara dönüşmektedirler. Lee Hwa Sun sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda kocasının katilini yakalamak için korkusuyla da savaşmalıdır.

Lee Joon Hyuk, Mujishi’nin yerlisi ve hurda arabası sürücüsü olan Yoo Tae Han rolünü oynuyor. Kaygısız bir kişiliği vardır ve şakalaşmayı sever ancak güçlü bir adalet duygusu da vardır. Bir yanlış anlaşılmanın yol açtığı skandal nedeniyle polis memurluğunu bırakmıştır ama polis olduğu günlerden gurur duyuyordur. Mujishi’nin kaosunda Lee Hwa Sun ile tanıştığı zaman, hayatını başkalarını tehlikeden kurtarmaya adar.

İki aktörün daha önce rolleri için görüşmelerde bulundukları bildirilmişti. Kim Ok Bin, “The Villainess” filmindeki ve “Arthdal ​​Chronicles” dizisindeki rolleriyle tanınırken, Kim Joon Hyuk kısa süre önce “Forest of Secrets” dizisinde oynamıştı.

“Dark Hole”, “Save Me” ve “Strangers from Hell”i yazan Jung Yi Do tarafından yazılmıştır. Yönetmeni ise “The Phone” filmini yöneten Kim Bong Joo.

Dizi 2021’de yayınlanacak.