Kim So Hyun ve Ji Soo “River Where The Moon Rises”te Kalp Çarptıran Anlar Paylaştı

431

KBS 2TV’nin yaklaşan dizisi “River Where the Moon Rises” başrol oyuncuları Kim So Hyun ve Ji Soo’nun yeni fotoğrafları yayınlandı!

Klasik bir Goguryeo halk masalının yeniden yorumlanması olan “River Where the Moon Rises”, Prenses Pyeonggang (Kim So Hyun) ve On Dal’ın (Ji Soo) ünlü aşk hikâyesini anlatacak. Yeni yayınlanan fotoğraflar, Pyeonggang ve On Dal arasında kaza benzeri bir karşılaşmayı tasvir ediyor. Pyeonggang bir şey karşısında şaşkına dönmüş ve telaşlanmış görünüyor, oysa On Dal yaramazlıkla dans eden parlak gözlerle şakacı bir şekilde gülümsüyor.

Sonrasında bilinmeyen bir nedenden dolayı Pyeonggang, aralarındaki boşluğu tamamen kapatarak On Dal’ın üstüne düşer. Yüzleri birbirinden birkaç santim uzakta ve ikisi de şokla donmuş durumda. Oyun dolu atmosfer çoktan yok olmuş ve On Dal, ona endişeyle bakıyor. Dizi hayranları bu kalp çarptıran anı ve onları nereye götüreceği hakkında daha fazla bilgi edinmeye hevesli.

Yapım ekibi oyuncuları övdü ve “Kim So Hyun ve Ji Soo, Goguryeo’dan Pyeonggang ve On Dal’ı hayata geçirerek harika bir kimya sergiliyorlar. İki genç oyuncunun yarattığı mükemmel uyum, setteki ekibi bile heyecanlandırıyor. Pyeonggang ve On Dal arasındaki aşkı nasıl canlandıracaklarını görmek için lütfen sabırsızlanın, sayısız olayla iç içe olacak.lar” dedi.

Dizinin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz: