Kim Soo Hyun, Gelecek Dizisi “It’s Okay To Not Be Okay”deki Rolü Hakkında Konuştu

1169

TVN’nin “It’s Okay To Not Be Okay” dizisinin galasına sadece birkaç hafta kaldı. Kim Soo Hyun, yeni karakteri Moon Kang Tae hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

“It’s Okay to Not Be Okay” psikiyatri koğuşunda bir toplum sağlığı çalışanı olan Moon Kang Tae ve antisosyal kişilik bozukluğu olan çocuk hikâye kitabı yazarı Go Moon Young (Seo Ye Ji) arasındaki aşk hikâyesini anlatıyor.

Kim Soo Hyun, “Moon Kang Tae kalbi kırık bir karakter. Tıpkı çoğu insan gibi, güçlü ve başkalarının önünde kurnaz ancak yalnız olduğunda silahsız ve savunmasız hâle geliyor. İyi görünebilir ama aslında taşıdığı yükten her zaman bıkmış. Bence dışarıda bir yerlerde bir Moon Kang Tae var.” dedi.

Ayrıca Moon Kang Tae, otizm spektrum bozukluğu olan ağabeyi Moon Sang Tae (Oh Jung Se) ile ilgilenmekle çok meşgul. Bununla ilgili olarak Kim Soo Hyun, “Moon Kang Tae en içteki duygularını çevresindeki insanlara göstermiyor. Özellikle duygularını Moon Kang Tae’nin ifadelerinden anlayabilen kardeşinin önünde asla göstermez. Umarım birçok insan bu yönleriyle ilişki kurabilir.” diyor.

Son olarak Kim Soo Hyun, “Lütfen dizideki her karaktere dikkat edin. Düşünceli Moon Kang Tae’ye odaklanırsanız, dizinin tadını daha da çıkarabileceksiniz.” diyor.

“It’s Okay to Not Be Okay” 20 haziranda başlayacak.

Dizi için yayınlanan poster ve görüntülere aşağıdan bakabilirsiniz:

Dizinin Fragmanı: