Kim Soo Hyun “It’s Okay To Not Be Okay”de Mükemmel Vücudunu Sergiliyor

4686

Kim Soo-Huyn, 2015’teki “The Producers”ın başarısından sonra hiçbir Kore dizisinde başrol oynamamıştı. Yakın zamana kadar “Crash Landing On You” ve” Hotel Del Luna”da konuk oyuncu olarak yer alarak hafif bir geri dönüş yapmıştı. Dizilerdeki bu küçük rolleriyle bile hayranlarını dönüşü için heyecanlandırmıştı.

Sonunda yeni dizisi “It’s Okay To Not Be Okay” yayınlandı!

Nielsen Korea’ya göre, Kim Soo Hyun ve Seo Ye Ji’nin oynadığı yeni dizinin ilk bölümü, tüm kablolu kanalların zaman diliminde ilk sırada yer alıp ülke çapında ortalama y%6,1 ve en yüksek de %7’lık bir reyting aldı. Reytingi, “Crash Landing On You”nun rekorundan bile yüksek.

Çin’de sadece dizi yüksek bir reyting elde etmekle kalmadı, aynı zamanda birkaç gün boyunca aramalarda “Kim Soo-Huyn’ın seksi vücudu” başlığı da trend aramalarda yer aldı.

Dizinin başında Kim Soo-Hyun bir toplum sağlığı çalışanı Moon Kang Tae olarak ortaya çıktı. Soyunma odasında kıyafetlerini değiştirirken, Kim Soo-Hyun büyüleyici ve çekici “karın kaslarını” gösteren üst gövdesi ile çıplak görüldü.

Hayranlar, askerlikten sonra hiç olmadığı kadar erkeksi ve maskülen olup olmadığını merak ediyorlardı.

“It’s Okay Not To Be Okay”, engellerin üstesinden gelerek birbirlerinin duygusal yaralarını iyileştirecek olan bir toplum sağlığı çalışanı Kim Soo-Hyun ve yazar Seo Ye Ji etrafında gelişen bir dizidir. Dizi “Bir hikâye kitabı fantezisine benzeyen iyileştirici romantizm” olarak tanımlanıyor.