Kim Soo Hyun’un “It’s Okay To Not Be Okay”den Sonra Arka Arkaya İzlenecek Dizi ve Filmleri

2584

Hepimiz Kim Soo Hyun’u en son dizisi “It’s Okay To Not Be Okay”de dahil olmak üzere herhangi bir rolü üstlenebilecek çok yönlü bir aktör olarak tanıyoruz.

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? İşte art arda izlemeye değer önceki çalışmalarından bazıları.

1. My Love From The Star

Bir yıldız ve bir uzaylı birbirine âşık olur. Temelde dizinin tamamını tek satırda özetliyor. Canlandırıcı olay örgüsünün yanı sıra, Jun Ji-hyun ve Soo-hyun’un inkâr edilemez kimyası ve kusursuz modası da bizi bağladı.

Ji-hyun’un karakteri gerçekten türünün tek örneği – saf ve tuhaf görünse de onun hislerini anlamaktan kendinize engel olamazsınız.

2. Moon Embracing the Sun

Tüm sageuk (tarihi) dizilerde olduğu gibi, bunun için sabırlı olmalısınız ancak olay örgüsü güzel bir şekilde gelişiyor ve dizide F1 yarış pistinden daha fazla eğim ve dönüş var.

Soo Hyun’un oyunculuğunun ağlama sahnelerinde öne çıktığını söylemeliyiz. Ancak dizinin sona ermesinden yıllar sonra, Kim Soo Hyun ve Han Ga In eşleşmesi konusunda hâlâ karmaşa içindeyiz.

3. The Producer

Kim Soo Hyun, IU, Cha Tae Hyun, Gong Hyo Jin bir dizide. Elbette bu, bunu izlemek için yeterince iyi bir neden?

Konu romantikten çok komedi rom-com.

Dürüst olmak gerekirse, özeti ilk okuduğumuzda şaşırmadık ama dizi garip bir şekilde bağımlılık yapıyor, bu yüzden birkaç gün boyunca peş peşe izlemeye hazır olun.

4. Dream High

Soo Hyun’u “Dream High” yıllarından tanıyorsanız, kendinize uzun süredir hayran diyebilirsiniz.

İzlemeyenler için bu dizi, şarkıcı ve sanatçı olma hayalleri olan bir sanat okulundan bir grup öğrenciyi konu alıyor.

Soo Hyun x Suzy shiplerinin nasıl ortaya çıktığını merak ediyor musunuz? Diziyi izleyin.

Ve otobüs öpücüğüne dikkat edin. İlginç bir şekilde, Soo Hyun ana kadro üyeleri arasında şarkıcı olmayan tek kişiydi.

5. The Thieves

Bir film bundan daha fazla yıldızlarla dolu olabilir mi? Lee Jung Jae, Kim Hye Su, Jun Ji Hyun.

Kim Hae Sook, Oh Dal Su ve Simon Yam. Film, adından da anlaşılacağı gibi, bir soygun yapmaya çalışan bir grup hırsızı konu alıyor. Harika oyunculuk, ilgi çekici hikâye – bunu izlediğiniz için pişman olmayacaksınız. Kore film tarihinin en çok hasılat yapan sekizinci filmi.

6. Secretly, Greatly

“Crash Landing On You”yu izlediyseniz ve Soo Hyun’un ekranda gördüyseniz ve neden birdenbire ortaya çıktığını merak ettiyseniz, o yoktu. Dizi için bu filmdeki karakterini aslında yeniden canlandırdı.

“Crash Landing On You”dan bildiğiniz gibi, Güney Kore’ye gizli görev yapmak üzere gönderilen Kuzey Koreli bir ajanı oynuyor. Film, yerli filmler için tüm zamanların açılışında tek bir günde en çok bilet satılarak tarihe geçti. Yayınlandıktan sonraki 12 gün içinde beş milyon izleyici çekerek rekor kırmaya devam etti.

7. Real

Bir *neo-noir aksiyon filmi olarak tanımlanan film, başlangıçta özellikle eleştirmenler arasında iyi karşılanmadı.

Soo-hyun, çift karakterli rolünü üstlendiği için alkışlanırken, bazı eleştirmenler olay örgüsünün ve özel efektlerin yetersiz kaldığını hissetti.

Bununla birlikte, kablo TV’de isteğe bağlı video olarak piyasaya sürüldüğünde, listelerde iyi sonuç verdi. İlginç bir şekilde, filmde Son Hyun-joo, IU, Suzy ve Park Seo-joon da dahil olmak üzere en iyi yıldızlar konuk oyuncu oldular.

*neo-noir: belirgin bir biçimde kara film unsurlarından faydalanan ama 1940’ların ve 1950’lerin kara filmlerinde bulunmayan, yenilenmiş konuları, içeriği, görsel efektleri veya medyayı içinde barından, genellikle modern sinemada karşımıza çıkan bir tür.