Kim Woo Bin, Kanseri Yendikten Sonra Çalışmaya Devam Ediyor

3077

Hallyu yıldızı Kim Woo Bin’e 2017 yılında nazofaringeal kanser teşhisi konduğunda, aktör sağlığına odaklanmak için iki yıl ara verdi. Nadir görülen kanser türünü erken evrelerinde tespit eden Kim Woo Bin, ilaç ve radyasyon tedavisi aldı ve o zamandan beri iyileşti. Kanserden kurtulan oyuncu hayata bakış açısını değiştirdi ve artık bazı şeyleri kabul etmiyor.

Aktör geçtiğimiz kasım ayından bu yana çalışmaya devam ediyor. Kanseri yendikten sonraki ilk büyük projesi olacak olan “Alien” filmi Güney Kore’de yaşayan uzaylıları merkeze alan yeni bilim kurgu türünde bir yapım olacak. Çekimlerdeki ilerlemesinden bahseden Kim Woo Bin, uzun bir aradan sonra işe geri dönmek konusunda rahat hissediyor ve tekrar çalıştığı için minnettar.

Zor bir zaman geçirdikten sonra, Kim Woo Bin şu anda yaşamaktan mutluluk duyuyor. Temmuz ayında 31 yaşına giren aktör, hayatının “ikinci kısmına” girerken geleceğin ne getireceğini dört gözle beklediğini belirtiyor. Şimdiki kişiliğini yirmili yaşlarıyla karşılaştıran Kim Woo Bin, hayatını daha rahat bir zihinle yaşadığını söylüyor.

Otuzlu yaşlarına girmek de onu daha fazla kendini değerlendirir hâle getirdi. Bir oyuncu olarak cazibesinin ne olduğu sorulduğunda Kim Woo Bin, “Belki de benzersiz görünüşümdür. Çok güzel ve yakışıklı aktörler var ama görünüşüm biraz benzersiz. Geçmişte yönetmenlerden büyük ilgi gördüm ve şükürler olsun ki geçmiş işlerim onların paralarını kaybetmelerine neden olmadı.” diyor.