Kitagawa Keiko ve DAIGO İlk Çocuklarının Dünyaya Geldiğini Duyurdular

550

7 eylülde aktris Kitagawa Keiko (34) ve şarkıcı DAIGO (42) ilk çocukları kızlarının doğumunu duyurdu.

Kitagawa bir blog üzerinden bir yazı paylaşarak kızının doğumunu duyurdu. “Geçen gün güvenli bir şekilde ilk çocuğum olan bir kız çocuğunu dünyaya getirdim. Kendimin de bebeğin de sağlığı iyi. Onu herhangi bir sorun olmadan dünyaya getirdiğim için çok mutluyum. Doğuma kadar beni destekleyenlere minnettarım. Çok teşekkür ederim. Tekrar bir duyuru yapacağım. Geleceği öngöremesek de, kalbimin derinliklerinden herkesin sağlığı için dua ediyorum.” dedi.

DAIGO’da blogu aracılığıyla şunu yazıd: “Kişisel sorun için özür dilerim, ancak ilk çocuğum geçen gün doğdu. Hem anne hem de bebek sağlıklı. O sevimli bir kız. Ben artık bir PP’ım (babayım)! Zor zamanlarda olmamıza rağmen karım elinden gelenin en iyisini yaptı ve sağlıklı bir doğum yaptığı için mutluyum. Birbirimizi aile olarak desteklemeye devam edeceğiz, bu yüzden bizden sıcak desteklerinizi esirgemezseniz bu beni mutlu eder. Her gün planlanmamış durumlarla karşı karşıyayız, ama lütfen kendinize dikkat edin.”

Kitagawa ve DAIGO, 2016 yılının ocak ayında evlendiler ve hamileliği nisan ayının başlarında duyurdular. Evlilikle ilgili basın toplantısında DAIGO en az üç çocuk istediğinden bahsetmişti. Yeni ebeveynleri tebrik ediyoruz!