Kız Arkadaşı Guan Xiaotong ve David Beckham Luhan’ın Doğum Gününü Kutladı

1713

Mutlu yıllar Luhan! Bugün özel bir gün, 20 nisan idol şarkıcının 30’lar kulübüne katıldığı tarihi işaret ediyor! Elbette kız arkadaşı Guan Xiaotong, onu sosyal medyada ilk tebrik edenlerden biri oldu. “Doğum Günün Kutlu Olsun” başlığı ile gece yarısı güveç yerken Luhan’ın bir resmini paylaştı.

“Produce Camp 2020” akıl hocası birkaç yıl önce  “Sweet Combat” dizisinde birlikte çalıştıktan sonra aktris Guan Xiaotong ile çıkmaya başlamıştı. Guan Xiaotong’un, idolle çıktığı haberi ilk geldiğinde koruyucu ve kıskanç hayranlardan tepkiler almıştı. İkilinin zaman zaman ayrıldıkları dedikoduları çıkmasına rağmen ilişkileri kesinlikle güçlü görünüyor.

Luhan’ı eski grup arkadaşı Tao ile “Produce Camp 2020″de, Guan Xiaotong ile ise “Ace vs Ace” programında birlikte görebilirsiniz. Bu arada çiftin Luhan’ın doğum gününü nasıl kutlayacağı merak konusuydu. Ayrıca görünüşe göre, günün ilerleyen saatlerinde hevesli bir futbol hayranı olan Luhan için bir sürpriz daha vardı. David Beckham’ın Çin blog sitesi Weibo’da yayınladığı kısa bir video mesajı ile sürpriz yaptı.

“Merhaba, Luhan. Ben David. Büyük bir Manchester United hayranı olduğunu duydum, mavi için üzgünüm. (Manchester United’in rengi kırmızıdır mavi ise rakip takımın rengidir.) Ama sana ulaşmak ve sana mutlu bir doğum günü istedim. Özel bir hediye aldım. Harika bir gün geçir. Seni ve aileni seviyorum, seninle çok yakında görüşmeyi dört gözle bekliyorum. ” dedi.