Kore Dizisi “Bring it on, Ghost”un Tayland Versiyonu Geliyor!

1067

2016’da yayınlanan ve başrollerinde TaecYeon ve Kim So Hyun’un oynadığı Kore dizisi “Bring it on, Ghost”un Tayland versiyonunun başrollerinde Tay müzik grubu BNK48 ile 2017’de çıkış yapan Orn Patchanan Jiajirachote ile Saint Suppapong Udomkaewkanjana oynayacak. Tay versiyonunun adı da “Let’s Fight Ghost” oldu. 20 bölüm olarak planlanan dizinin çekimleri şu sıralarda yapılıyor ve dizinin gelecek sene yayınlanması bekleniyor.

Dizi, 5 sene önce ölen ve hayalet olan lise öğrencisi bir kız olan Jeans ile hayaletleri görebilen ve onları duyabilen bir genç olan Aof arasındaki aşkı anlatıyor. Aof yıllar geçtikçe hayaletlere dokunabildiğini ve hatta onlarla dövüşebildiğini fark eder. Aof, yarı zamanlı bir işe ihtiyaç duyduğunda ve yeterince para kazanamadığında internete şeytan çıkarmakla ilgi ilanlar vermeye başlar. İlanlarda şunu yazar: Bakire hayaletlerde başarı %80, bekâr hayaletlerde başarı %40, çocuk hayaletlerde başarı %97, geri kalanda başarı %50’dir. Bir gece Aof işten dönerken hayalet Jeans ile karşılaşır, dövüşürken bir anda öpüşürler ve kıvılcım orada yanar!

Dizi ile ilgili bilgiler yayınlandıktan sonra birbirine yakıştırılan Saint ve Orn tatlı kareler ve videolar paylaşıyor:

Bu da kamera arkasından kısa bir görüntü:

Bakalım Orn ve Saint’in “Let’s Fight Ghost”u Kore dizisi “Bring it on, Ghost” izleyip de beğenenlerin beklentilerini karşılayabilecek mi….