KPOP İdolleri ve Gönüllerinde Yatan Kızlar

10670

Bu gençler ne istediğini biliyorlar.

1-) EXO’dan Kai

Nazik kalbiyle ve saf düşünceleriyle destek verici biriyle olmayı seviyormuş. Yanında rahat hissedebileceği, inişlerinde ve çıkışlarında yanında olabileceği biri. Başında topuzu olan, ince endamlı fakat gönlü sevgilisi banyo yaparken odaya dalmayacak denli kibar birinden yana.

 

3-) INFINITE‘den Hoya

Eski INFINITE üyesi olan Hoya, hem beyni hem de kendi güzel birini aradığını söylemişti. Saygılı, delibozuk, sıska, seksi ve de yabancı dillerde yetenekli bir kızcağız. Gruptan ayrıldıktan sonra Hoya, olimpik buz patencisi Kim Yuna tarzı bayanları çekici bulduğunu söyledi.

hoya

 

3-) Block B‘den Zico

Grubun rap uzmanın hayalini çekici kadınlar süslüyor. Küçük Bey, sağlıklı ya da spor eğitmenine benzer kadınları seviyormuş. Eğlencesi Instagramda fit güzelleri incelemekmiş, yanlışlıkla beğenmemeye özenerek tabii!

Zico

 

4-) BIGBANG Grubundan Taeyang

Taeyang’aşka ilgili basit bir dileği vardı: Yüce Yaratıcı’ya olan güçlü inancını paylaşabileceği bir kadın. Karısı Min Hyo Rin’i, yol arkadaşını buldu. Şubat ayında çift Gyeongg eyaletindeki kilisede evlendi.

taeyang

 

5-) TVXQ!‘dan Yunho

Yunho, Jun Ji Hyun’a bezeyen neşeli mizacı olan düşünceli birini istiyor.  Başı sıkışınca ona yaslanabilsin. Kadınının ünlü ya da eğlence sektöründen olup olmamasını umursamıyor yeter ki kariyerine anlayış gösterebilsin!

6-) TVXQ!’dan Changmin

Changmin yanında rahat olabileceği bir kadın arıyor, arkadaşmışcasına eğlenebilinen cinsten. Görünüş olarak ideal tipi Han Yeseul’muş. Changmin evvelce de Han Ga In, Kim Tae Hee ve Lee Na Young’u ideal tipi olarak dillendirmişti.

TVXQ's Changmin

 

7-) B1A4dan Jinyoung

Jinyoung, sakin ve saygılı bir kız istiyor.  Yaşlılara her dem iyi davranan ve metroda falan yaşlı kadınların çantasını taşıyan birini arıyor. Kendinden yaşça büyük biriyle çıkmayı tercih ediyormuş. Kısa boylu ve kısa saçlı kızlardan hoşlanırmış.

jinyoung

 

😎 WINNER’in Seunghoon’u

Seunghoon spor yapmaktan ve bisiklete binmekten hoşlanan sağlıklı bir kızdan yana. Çantasında yara bandı taşıyan, işte onunla bu şekilde ilgilenme potansiyeli taşıyan, bir kızı arzu ediyor.

 

9-) SHINee Grubundan Onew

Onew gibi harikulade bir vokalist de iyi şarkı söyleyebilen ve güzel görünümlü bir kız ister elbette. Belki ileride çift grubu düşünceleri falan vardır. Kim bilir? İzleyip görelim.

onew

 

10-) MBLAQdan G.O

G.O hoşlanacağı kız konusunda kılı kırk yaran cinsten bu da ideal tipini bulmasını zorlaştırıyor. Kim Yuna gibi delici ve zeka fışkıran bakışlı birini istediğini söylemişti. Ayrıca güzel yüzük parmağı olan bir kızı da istediğini söylemişti. Şu sıralar prensimiz oyuncu Choi Ye Seul’le çıkıyor, şüphesiz bu saydığı özellikler kızımızda fazlasıyla mevcut.

gitmek

 

 

11-) BTS’den Jimin

Jimin’in mükemmel kız arkadaşı, kişiliği iyi, şirin görünümlü ve kendinden de kısa imiş. Kafasında belirli kişisel özellikler bulunmasa da bir gün doğru kızla beraber olacakmış!

 

12-) Wanna Onedan Kang Daniel

Genç mi yoksa yaşça büyük bir kızı mı tercih edeceği sorulunca Kang Dainel, yaşça büyük birini diyor. Zira büyük birinden daha çok şey öğreneceği kanasında. Müstakbel sevdiceğine onun ayakkabısını giymesine yardım etmek gibi bir takım şeker jestleri varmış. Duyurulur.

 

13-) NCTden Taeyong

Taeyong deneyimsiz olduğu için ilişkide ona yol gösterecek birini tercih ettiğinin altını çiziyor. Zıt kutupların birbirini çekeceği düşüncesinde, bu sebeple kendi narin doğasına tezat oluşturacak çetin bir kız istemekte.

 

14-) SEVENTEENden Woozi

Woozi, ışıltılı, uyumlu ve arkadaş canlısı bir kız istiyormuş. İdeal tipi hem kişilik hem de görünüm olarak kendiyle tam eşleşen bir hanım kız.

 

15-) Highlightdan Yoseob

Yoseob, uzun ve doğal saçları olan kızları seviyormuş. Fakat ideal tipini öyle uzun uzadıya düşünmemiş. Şu anda sadece kalbi iyi birini aramakta imiş.

Ne diyelim Allah herkesin gönlüne göre versin.