Kris Wu ve Yang Zi “The Golden Hairpin”i Çektikten Sonra Yeminli Kardeşler Olduklarını Söylediler

697

Kris Wu ve Yang Zi, “The Golden Hairpin” dizisini tanıtmak için 3 ağustosta Tencent’in 2020 Yıllık Basın Toplantısına katıldılar. Dizinin başrolleri yakın zamanda çekimleri tamamlanan dizi hakkında ve setteki deneyimleriyle ilgili birçok şey söyledi. Kris Wu ve Yang Zi arasındaki tartışmalara neden olabilecek hatta ilişkilerini garip hâle getirebilecek hangisinin jenerikte adının önce yazılacağı tartışmalarına rağmen ikili, aslında aralarının iyi olduğunu gösterdiler. Dizi hakkında daha önce iki başrolün tanıtımlarında oyuncuların menajerlerinin problemler yaşadığı söylentileri çıkmıştı. Yang Zi bir açıklama yayınlamıştı ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Basın toplantısında, sunucu onlardan en etkileyici anları hakkında konuşmalarını istedi. Kris Wu, Yang Zi’ye “Önce sen.” dedi. Yang Zi, “Bu süre içinde önce ben mi konuşacağım?” diye cevap verdi. Kris Wu, “Tabii ki.” diye cevap verdi. Yang Zi, onun için en etkileyici anı, birbirleriyle tanıştıkları sahneyi filme aldıklarını an olduğunu söyledi. Ancak, o zamanlar zaten oldukça yakındılar ama ilk kez tanışıyormuş gibi birbirlerini tanımadıklarını göstermeleri gerekiyordu. Kris Wu da Yang Zi’ye katıldı.

Kris Wu ayrıca her ikisinin de başlangıçtan beri gerçekten iyi bir ilişkiye sahip olduklarını söyledi. “Bu “The Golden Hairpin” yolculuğu son derece mutluydu. Çok anlamlıydı. Bu arkadaşı kazandığım için çok mutluyum. Böylece yemin ettik, kardeş olduk.” dedi.

Sunucu doğum günlerinin aynı gün oldukların öğrendiklerinden beri yaşadıkları eğlenceli anları sordu. Her ikisi de 6 kasım doğumlu Kris Wu 1990, Yang Zi ise 1992 doğumlu. Yang Zi, “Şimdi ikimiz de çok neşeliyiz. Çok sakin bir tip olacağını düşünmüştüm ama onun benim gibi olacağını düşünmemiştim. Şimdi bu garip danslarımız var.” dedi. Kris Wu ise “Sakin olmadığımı mı söyledin? Sanırım oldukça… ”, bitirmeden önce Yang Zi,“ Son derece sakinsin. İş sırasında son derece ciddidir. Ayrıca kişisel olarak çok iyi biri.” Kris Wu, Yang Zi’ye eliyle onaylama işareti yaparak “Sen çok harikasın.” dedi. Yang Zi de aynısını yaptı.

Dizi ile ilgili diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz:

“The Golden Hairpin” Yeni Fragman Yayınlandı (Türkçe Altyazılı)

“The Golden Hairpin”in 230 Günlük Çekim Maratonu Kamera Arkası Görüntülerine Yansıdı