Lai Kuan Lin, Günlük Hayatı Hakkında Sosyal Medya Paylaşımı Yapmayacağını Açıkladı

1454

A Little Thing Called First Love“ın yıldızı Lai Kuan Lin her zaman hayvansever birisi olmuştur. Son zamanlarda bir kedi kafesine yaptığı geziyi Weibo’daki takipçileriyle paylaştı. Konumunun açıklanmamasını sağlamak için, yeri tanımlayacak her şeyi bulanıklaştırdı.

Bununla birlikte, kedi kafe Lai Kuan Lin’in gönderisini paylaşarak “Abi bir dahaki sefere kedisini getireceğini ve küçük kedimi evcilleştireceğini söyledi.” yazdı. Kedi kafenin Weibo hesabından Lai Kuan Lin’in ne zaman geri döneceğini bilmediklerinine dair bazı yorumlara verdikleri cevaplar görülebilir. Ama öyle bir hava yaratmışlar ki Lai Kuan Lin yakın bir yerde yaşıyormuş da her an gelebilirmiş gibi cevaplar yazmışlar. Ayrıca WeChat aracılığıyla Lai Kuan Lin’in bir fotoğrafını gönderebileceklerini bile yazmışlar.

Gizliliğin beklenmedik bir şekilde ihlal edilmesi üzerine Lai Kuan Lin, Weibo’da günlük hayatı hakkında artık fotoğraf güncellemeleri yapmayacağını açıkladı. Ayrıca, “Korkutucu, korkutucu, gidiyorum. Salgın sırasında evinizden ayrılmamak en doğrusu.” dedi.