Lai Kuan Lin, Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Eğlenceli Gerçek

2122

Eski K-pop grubu Wanna One’ın Tayvanlı bir üyesi olan Lai Guan Lin’in büyük bir hayran kitlesi var. Wanna One grubunun 2018 yılında dağılmasının ardından Lai Kuan Lin söylentilere göre Çin’de bir ajansla anlaşmak üzere. Son zamanlarda “A Little Thing Called First Love” dizisindeki rolüyle oyunculuk alanında dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

İşte bu yakışıklı yıldız hakkında 5 eğlenceli ve ilginç gerçek!

Lai Guan Lin Tayvan, Taipei’de doğdu ancak 5 yıl Los Angeles’ta yaşadı. Daha sonra Kore dizileri izlemenin yanı sıra dersler de alarak Korece öğrendi. Korece öğrendikten sonra hayallerinin peşinden gitmek için Kore’ye taşındı! Toplam 4 dil konuşabilmektedir: Mandarin Çincesi, Tayvanca, Korece ve İngilizce. Bu ne kadar etkileyici.

Lai Guan Lin, hem dizide hem de gerçek hayatta (özellikle aile geçmişi açısından) Tayvanlı bir prens. Babası zengin ve şu anda Tayvan merkezli büyük bir teknoloji şirketinin CTO’su. Ayrıca oldukça güzel bir ablası var. (Meteor Garden’dan Dao Ming Si rolüne güçlü bir rakip olacaktır.)

En sevdiği yemek hotpot(güveç) ve yumuşak yiyeceklerden nefret ediyor. Hotpot, farklı çorbalar seçebileceğiniz ve kendi baharatlarınızı karıştırabileceğiniz lezzetli bir Çin yemeğidir. Lai Guan Lin muhtemelen ona ekstra lezzet katar!

Korku filmlerinden korkuyor. Herkesin zayıf yönleri vardır ve Lai Kuan Lin de bir istisna değildir.

İdeal tipi: Sevimli, kendinden yaşça büyük, uzun düz saçlı. Kesinlikle hassas biri gibi görünüyor ve belki ondan büyük bir kız ona iyi bakabilir.